کد خبر ۱۵۳۱ ۳۲۶ بازدید انتشار : ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۱۵

آغاز ثبت نام داوری یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر البرز

کرج -ایرنا -مدیر اشتغال وکارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز از ثبت نام علاقه مندان واجد شرایط برای داوری یازدهمین جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان البرز در سامانه کارآفرینان برتر خبر داد.

زهره حجازی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مهلت ثبت نام کارآفرینان برتر استان تا 15 مرداد سال جاری تمدید شد وعلاقه مندان واجد شرایط جهت داوری در این جشنواره می توانند با مراجعه به سامانه جشنواره کارآفرینان برتربه آدرس www.karafarinanebartar.ir برای داوری ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: برای انتخاب و معرفی کار آفرینان برتر استان در مرحله استانی، کمیته داورانی مرکب از اساتید برجسته و افراد مجرب و مطلع در حوزه کارآفرینی به بررسی درخواست های واصله خواهند پرداخت و اعضای کمیته داوران از میان کارافرینان برتر سال های گذشته، مشاوران مراکز مشاوره، اطلاع رسانی و خدمات کارآفرینی و نیز مربیان کارآفرینی و سایر افراد خبره و متخصص در بخش های مختلف صنعت، خدمات و کشاورزی و همچنین هیات علمی دانشگاه ها در حوزه های مدیریت و کارآفرینی که تجربه کسب و کار داشته باشند انتخاب خواهند شد و علاقمندان داوری از بین گروه های مذکور می توانند با مراجعه به سایت جشنواره نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.
حجازی خاطر نشان کرد: پس از بررسی و ارزیابی اطلاعات ثبت شده توسط کارآفرینان و شرکت کنندگان در جشنواره یازدهم، طرح های واجد شرایط با کسب حد نصاب امتیاز معرفی خواهند شد. در این ارزیـابی ها میـزان کاهش ضایعـات، ارتقـاء بهره وری، ایجاد فرصتهای شغلی جدید، کاهش ورود مواد اولیه از خارج از کشور، افزایش ظرفیت و توان تولید و صادرات، پرداخت بموقع حق و حقوق کارگران و میزان بهره مندی آنان از امکانات تفریحی، فرهنگی و رفاهی وغیره از جمله شاخصهایی است که مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
جشنواره امتنان از کارآفرینان برتر استان، طی مراسمی با حضور مقامات کشوری و استانی در آبان ماه سالجاری همزمان با هفته جهانی کارآفرینی برگزار و از برگزیدگان تجلیل به عمل خواهد آمد.
2098/ 6155