اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۹۸ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۷
  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد:

  96 درصد تسهیلات اشتغال در کهگیلویه وبویراحمد منجر به ایجاد شغل پایدار شد

  مدیر صندوق کارآفرینی و امید کهگیلویه وبویراحمد گفت: 96 درصد تسهیلات پرداخت شده صندوق کارآفرینی و امید در کهگیلویه وبویراحمد منجر به ایجاد اشتغال پایدار شده است.

  ارسلان حسن پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با بیان اینکه امسال کل تسهیلات  پرداختی اشتغال در استان یک هزار و 26 فقره بود اظهار داشت: به متقاضیان مبلغ 188 میلیارد و 878 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد 52 درصدی اعتبارات را نشان می‌دهد.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه 96 درصد تسهیلات پرداخت شده در استان منجر به ایجاد اشتغال پایدار شده است، گفت: حدود 4 درصد طرح‌ها یا تغییر طرح داده و یا در مرحله تصمیم گیری اجرای طرح هستند.

  وی بیان کرد: طرح‌های بالای 30 میلیون تومان را به طور جد و با دقت بیشتری نظارت می‌کنیم تا بر صحت اجرای کار مطمئن شویم.

  حسن پور خاطرنشان کرد: به طور متوسط هر طرح را 4 مرتبه نظارت می‌کنیم و تا حدود 5 سال از اجرای طرح نیز نظارت به عمل می‌آید.

  وی با اشاره به ظرفیت‌های استان در زمینه‌های کشاورزی، گردشگری و صنایع دستی، گفت: طرح‌های تعاونی بسیار خوبی در این زمینه‌ها در استان اجرا شده که ضمن ایجاد و بستر مناسب برای رونق تولید نشاط و شادابی اجتماعی را نیز در پی داشته است.

  حسن پور حمایت از بازار فروش محصولات طرح‌های تولیدی را از دیگر برنامه‌های صندوق در استان ذکر کرد و افزود: از متقاضیان جهت عرضه و فروش محصولات خویش در نمایشگاه‌های در سطح ملی حمایت می‌کنیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی