اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۸۸ انتشار : ۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۶
  مدیر صندوق کارآفرینی و امید کهگیلویه وبویراحمد:

  کارگاه‌های نان محلی در کهگیلویه وبویراحمد راه‌اندازی می‌شود

  مدیر صندوق کارآفرینی و امید کهگیلویه وبویراحمد از راه‌اندازی 8 کارگاه نان محلی با هدف اشتغالزایی برای 80 نفر به طور مستقیم خبر داد.

  ارسلان حسن‌پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با بیان اینکه طرح‌های بسته بندی تولیدات در حوزه کشاورزی مانند عسل و کشمش از طرح‌های موفق  استان هستند، اظهار داشت: طرح‌های صنایع دستی گلیم، گبه و محصولات کشاورزی از دیگر طرح‌های موفق و دارای بازار فروش پایدار در استان هستند.

  مدیر صندوق کارآفرینی و امید کهگیلویه وبویراحمد از انعقاد تفاهم نامه با کارآفرینان موفق جهت راه‌اندازی کارگاه‌های نان محلی در استان خبر داد و گفت: با توجه به قراداد تفاهم‌نامه با یکی از کارآفرینان هم استانی جهت راه‌اندازی 8 کارگاه نان محلی در سطح استان به این نتیجه رسیده‌ایم که با راه‌اندازی این کارگاه‌ها برای 80 نفر به‌طور مستقیم فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

  وی با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید در استان از طرح‌هایی حمایت می‌کند که بازار فروش خوبی داشته باشند، اظهار داشت: طرح‌های تولیدی که زمینه اشتغال آنها پایدار باشد و در بازار محصولات آن‌ها به فروش برسد صندوق از آن‌ها حمایت می‌کند.

  حسن پور از جمله طرح‌های فعال که از حمایت این صندوق بهره‌مند شده‌اند را طرح تولید فیلتر هوا و اسکاج در شهرستان کهگیلویه، پرورش گاوشیری در گچساران، کشت گیاهان دارویی مانند گیاه به لیمو در شهرستان باشت عنوان کرد.

  وی تولیدی پوشاک، بسته‌بندی سبزی، نان سنتی، گلیم‌بافی، قالی‌بافی، پرورش مرغ تخم‌گذار، پرورش گاو شیری، پرورش بوقلمون، تولید گل‌های کرسیتال و البسه محلی و منجق‌دوزی را از دیگر طرح‌های دانست که به متقاضیان آن‌ها تسهیلات پرداخت شده است.

  حسن‌پور تصریح کرد: بازاریابی مناسب و بومی‌سازی طرح‌ها با توجه به شرایط اقلیمی و منطقه‌ای از تدابیر لازم جهت پرداخت تسهیلات است که منجر به تولید و اشتغال پایدار می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی