اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۷۴ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۳۱

  زنجان، مسیر مناسبی برای گردشگران تهرانی

  معاون گردشگری میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان گفت: زنجان مسیر گردشگری مناسبی برای گردشگران تهرانی است.

  معاون گردشگری میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان زنجان گفت: زنجان مسیر گردشگری مناسبی برای گردشگران تهرانی است.

  «علی‌اکبر شرفی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه زنجان، در خصوص استقبال گسترده بازدیدکنندگان از غرفه استان زنجان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری که هفته گذشته در تهران برگزار شد، گفت: در این نمایشگاه سعی بر این بود که با حضور شایسته استان زنجان با معرفی استان زنجان شرایط جذب گردشگران در ایام نوروز فراهم شود.

  وی افزود: در غرفه استان زنجان ضمن معرفی صنایع‌دستی و سوغات استان تلاش شد در حوزه تبلیغات و بازاریابی با ارائه پکیج‌های متعدد و توزیع اقلام فرهنگی و اطلاع‌رسانی استان زنجان اقدام موثری انجام شود. بازار هدف در این نمایشگاه شهروندان تهرانی بودند که حجم قابل توجهی از جمعیت کشور را شامل می‌شود، چون تهرانی‌ها در بازه زمانی کوتاه سه ساعته امکان بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان زنجان را دارند.

  این مسئول خاطرنشان کرد: «لایت باکس» غرفه گردشگری استان نشان‌دهنده فاصله و بازه زمانی و ارائه نزدیک‌ترین مسیر برای ورود گردشگران از استان‌های هم‌جوار به زنجان بود. هم‌چنین اقلام تبلیغی ارائه شده در نمایشگاه، طی ماه‌های گذشته توسط گروه تبلیغات و بازاریابی ویژه نمایشگاه طراحی و تولید شده است و سعی شده در ترکیب رنگ و محتوا اهداف بازاریابی را تأمین کند.

  وی یادآور شد: هم‌چنین در قالب توزیع بروشورهای تخصصی صنایع‌دستی فارسی و انگلیسی، نقشه، بروشور،DVD ، شیرینی محلی وسایراقلام فرهنگی، جاذبه‌ها و مسیرهای گردشگری استان زنجان به بازدیدکنندگان معرفی شده و این موارد سبب شد غرفه استان زنجان با استقبال کم‌نظیر بازدیدکنندگان مواجه شود.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی