اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۵۸ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۹

  اختتامیه نخستین استارت‌آپ ویکند قم برگزار شد

  اختتامیه نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند قم با موضوع فرهنگ و فناوری با رئیس پارک و علم و فناوری قم و مدیر عامل بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ای برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از قم، مراسم اختتامیه نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند قم با موضوع فرهنگ و فناوری شامگاه جمعه در سالن همایش‌های بین المللی شهرداری قم با حضور حسین اخوان رئیس پارک و علم و فناوری قم و بهروز مینایی مدیرعامل بنیاد ملی بازیهای رایانه‌ای برگزار شد.

  در این مراسم حمیدرضا شوشتری با اشاره به اینکه این رویداد نتایج مثبتی برای همگان دارد، اظهار داشت: جوانان و دانشجویان قمی دارای استعدادهای بالایی در زمینه‌های فناوری کسب و کار و غیره هستند.

  مدیر مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم افزود: دانشجویان در ترم اولی که وارد دانشگاه می‌شوند رویکرد کسب و کاری ندارند و به فکر نمره هستند اما باید از این رویکرد به سمت فناور بودن پیش رود.

  شوشتری با بیان اینکه مرکز رشد پارک علم وفناوری قم در سال 1391 کار خود را شروع کرده است، تصریح کرد: مرکز رشد علوم انسانی پارک علم و فناوری سه سال و نیم از طرح‌ها و ایده‌ها حمایت می‌کند.

  وی با بیان اینکه افراد نوآور در دوره رشد مقدماتی طرح کار خود را می‌نویسند، افزود: اگر طرح‌ها توجیه پذیری اقتصادی داشته باشند افراد به عضویت پارک و علم و فناوری درآمده و ثبت ایده می‌کنند و به صورت تیمی یا انفرادی می‌توانند فعالیت کنند.

  مدیر مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم با بیان اینکه دوره‌های آموزش مانند دوره‌های مقدماتی برگزار می‌شود، گفت: این حمایت‌ها تنها بخشی از حمایتهایی است که افراد می‌توانند از ما کنند و استارت آپ‌ها می‌توانند ورودی‌های مرکز رشد باشند.

  شوشتری افزود: مرکز رشد در حوزه صنایع، فرهنگی و فناوری نرم در تحقق اقتصاد دانش بنیان ایفای نقش می‌کنند و از دلایل انتخاب موضوع فرهنگ و فناوری بالابودن سطح استان قم در زمینه علوم انسانی است.

  در این مراسم 15 تیم برتر از میان 50 تیم شرکت کننده به ارائه طرح‌های خود پرداختند و در پایان از تیم‌های بر‌تر تقدیر و به نفرات برگزیده از سوی پارک علم و فناوری استان قم جوایز نفیسی داده شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ