اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۵۷ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱
  امام جمعه یزد:

  رفع مشکلات معیشتی مردم اولویت نمایندگان باشد

  یزدـ نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: افرادی که به عنوان نماینده می‌خواهند وارد مجلس شوند، ابتدا دشمن‌شناس باشند و سپس رفع مشکلات معیشتی مردم را در اولویت قرار دهند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله محمدرضا ناصری در خطبه های این هفته نمازجمعه یزد اظهار داشت: دشمن می خواهد مرحله به مرحله نفاق و دشمنی خود را به پیش ببرد بنابراین باید در مقابل او بصیرت داشته و حافظ اسلام، انقلاب و ولایت‌فقیه باشیم.

  وی عنوان کرد: دشمنان ما می‌خواهد به کشور، نظام و ولایت ضربه بزنند و صف آرایی آنها در کشورهای منطقه نیز به همین منظور است اما همه ما باید با اتحاد و پیوستگی، در مقابل دشمن برنامه داشته باشیم به ویژه نمایندگانی که می خواهند وارد مجلس شوند، باید در این زمینه راهکار ارائه دهند.

  کاندیداها اولویت‌ها را برای خود مشخص کنند

  امام جمعه یزد بیان کرد: باید با برنامه ریزی و دشمن شناسی، کشور را از تفرقه و دو دستگی نجات دهیم ضمن اینکه اولویت ها را بشناسیم و آنها را در دستور کار خود قرار دهیم.

  ناصری خطاب به نمایندگان مجلس و کاندیداها تصریح کرد: مسائل اقتصادی و معیشتی مردم را فراموش نکنید و آن را در اولویت برنامه های خود قرار دهید و اجازه ندهید با تعطیلی کارخانه ها، مردم بیکار و دچار مشکل شوند.

  امام جمعه یزد خاطرنشان کرد: کارخانه ها مقداری قیمت ها را پایین‌تر بیاورند تا کارشان محکمتر شود و در کنار تولید، به بازاریابی نیز بپردازند و بازارهای جدید برای تولیدات خود پیدا کنند.

  وی بیان کرد: چطور چین از آن سوی دنیا برای بازاریابی به ایران و کشورهای همسایه می ‌آید آنگاه ما نباید بتوانیم در کشورهای همسایه خود بازاریابی کنیم.

  ناصری تصریح کرد: بازار، همیشه مشتری دارد و خریدار وجود دارد بنابراین مشکلی در کار ما است که باید آن را علت یابی کرده و برطرف کنیم تا در تولید، رونق حاصل شود.

  دستور توقف سه ماهه تولید کارخانجات کاشی یزد کاری اشتباه است

  وی همچنین با انتقاد از اقداماتی که برای تعطیلی کارخانه‌ها و توقف تولید در استان صورت می گیرد، افزود: از تهران دستور می دهند که سه ماه کارخانجات کاشی تولید نداشته باشند که این اشتباه است و مسئولان استان باید پیگیر این جریان باشند.

  خطیب جمعه یزد در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای اظهار داشت: مردم ضمن حضور حداکثری، انتخاب اصلح انجام دهند و اجازه ندهند افراد نفوذی دشمن وارد مجلس شوند.

  وی تصریح کرد: کاندیداها نیز بدانند برای چه به مجلس می روند و فکر و برنامه داشته باشند نه اینکه برای حزب و جناح بازی و تلف کردن وقت خود و مردم وارد مجلس شوند.

  ناصری در بخش دیگری از سخنان خود فرا رسیدن ایام شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) را تسلیت گفت و از حضرت فاطمه (س) به عنوان بانویی نمونه یاد و بیان داشت: زنان جامعه امروز باید ارتباط با خدا، تربیت فرزند، همسرداری و احترام به پدر و مادر را از این بانوی بزرگ و نمونه فرا بگیرند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی