اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۵۴ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱

  دومین سمینار تخصصی زبان بدن در قزوین برگزار شد

  قزوین- دومین سمینار تخصصی زبان بدن و تکنیک های مذاکره با رویکرد بازاریابی و فروش در قزوین برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، دومین سمینار تخصصی زبان بدن و تکنیک های مذاکره با رویکرد بازاریابی و فروش عصر جمعه در سالن دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

  محمد میاندوآبی مدرس دانشگاه در این همایش گفت: موفقیت در هر کاری رضایت از وضع موجود است و اگر کسی در ارتباط با خانواده، فرزندان و همسر، همکاران، دوستان راضی باشد می توان گفت موفق است.

  وی اضافه کرد: در مذاکره با دیگران استفاده از روشهای جدید مهم است و در این مسیر دو راه با زمان طولانی و هزینه کم و نیز مدت زمان بیشتر و هزینه کمتر می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

  میاندوآبی افزود: باید یاد بگیریم با دیگران چگونه ارتباط برقرار کرده و سپس مذاکره کنیم تا به نتیجه مورد نظر دست یابیم که استفاده از تجربه دیگران، مشاوران متخصص می تواند موثر باشد.

  این مدرس دانشگاه بیان کرد: در مذاکره که گفتگو و چانه زنی برای رسیدن به توافق است قرار نیست همه چیز به سود ما تمام شود زیرا مذاکره یک کار نسبی است و هیچ راهی که بهترین باشد پیدا نمی شود.

  وی یادآورشد: سه مهارت در مذاکره لازم است که مهارت انسانی، از جمله آنهاست و در این مسیر توانایی درک انسانها، مهارت های خودآگاهی از اهمیت زیادی برخوردار است.

  میاندوآبی گفت: ریشه مذاکره به روان شناسی ارتباط هم بستگی دارد و باید دانست در مذاکره هیچ کار بزرگی متصور نیست و همه قادرند با آموختن روشها از مذاکره برای بازاریابی و فروش کالا خود به خوبی استفاده کنند.

  وی بیان کرد: تغییر در یک دقیقه صورت نمی گیرد و لازمه آن فشار و سختی است که به رشد منجر می شود.

  این مشاور برندهای بین المللی اظهارداشت: در سه سال اخیر رشد دانش بشری معادل ۱۹۹۷ سال قبل است و پیش بینی می شود تا سال ۲۰۲۰ در هر ۳۷ روز دانش بشری دو برابر شود و اگر نتوانیم خود را با این موضوع هماهنگ کنیم از قافله عقب می مانیم.

  میاندوآبی یادآورشد: دانش و علم تا زمانی که نگرش ما تغییر نکند کاربردی نمی شود و نمی تواند موثر واقع شود لذا باید پس از آموزش بتوانیم دیدگاههای خود را اصلاح کنیم و در مسیر رشد و پیشرفت گام برداریم.

  وی بیان کرد: مهارت مدیریت مقابله با ترس، مدیریت بر هیجان، مهارت حل مسئله، تصمیم گیری، می تواند در مذاکره به ما کمک کند.

  در ادامه کامران صحت در خصوص روانش شناسی مشتری و فنون متقاعد کردن در فروش مطالبی بیان کرد.

   

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی