اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۵۳ انتشار : ۱ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۱

  اویل پرایس: ایران فروش نفت سنگین خود را به تاخیر انداخت

  ایران به دنبال روش‌های تازه ای در بازاریابی نفت سنگین تازه خود است.
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از وبسایت «اویل پرایس»؛ بر پایه گزارش ها، ایران فروش نفت سنگین تازه خود را تا چند ماه به تاخیر انداخته است؛ چرا که این کشور سرگرم برنامه ریزی برای روش های نوین بازاریابی است. ایران می خواهد تولید خود را روزانه تا 500 هزار بشکه افزایش دهد و قرار است حجم نفت سنگین نیز در بهار امسال افزایش یابد. از این رو بر پایه برنامه تازه، کار فروش از ماه ژوئن (خرداد) آغاز خواهد شد.

  مقامات شرکت ملی نفت ایران دلایل این تاخیر را دادن فرصت بیشتر به خریداران برای آزمایش نفت سنگین تازه ایران در پالایشگاه های خود و به پایان رساندن برنامه بازاریابی این فراورده اعلام کرده اند.

  برپایه گزارش ها، این نفت سنگین تازه، که در آغاز قرار بود در ماه مارس به بازار فرستاده شود، بهای جداگانه ای خواهد داشت.

  این نفت سنگین از میدان های نفتی یادآوران و آزادگان جنوبی و آزادگان شمالی در منطقه باختری کارون در نزدیکی مرز عراق استخراج خواهد شد و دولتمردان انتظار دارند با نهایی شدن برنامه های توسعه، روزانه 1 میلیون بشکه تولید داشته باشند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از بلومبرگ، این نفت تازه با نفت سنگین بصره عراق در آسیا رقابت خواهد داشت؛ به همین دلیل، قیمت گذاری ایران باید با توجه به این حقیقت انجام بگیرد.

  انتهای خبر/

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی