اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۵۲ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۱۶
  مدیرکل کار و رفاه استان کرمانشاه در گفت‌وگو با تسنیم:

  نخستین دوره «استارت آپ ویکند» در استان کرمانشاه برگزار شد

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه به اشاره به اینکه استارت آپ جز مشاغل نو محسوب می‌شود، گفت: نخستین دور از استارت آپ ویکند با حمایت این اداره در استان کرمانشاه برگزار شد.

  داود یاوری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به شرکت‌های نو پایی که با یک ایده کار خود را آغاز می‌کنند اظهار داشت: این شرکت‌ها همان استارت آپ‌ها هستند که با سرمایه اندک کار خود را شروع و به سرعت نیز به درآمدزایی می‌رسند.

  مدیرکل تعاون، کار ور فاه اجتماعی استان کرمانشاه بیان کرد: نخستین دور از طرح استارت آپ از روز گذشته بیست و هشتم بهمن ماه به مدت سه روز در پردیس دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود.

  یاوری بیان کرد: با حمایت از استارت آپ ویکند به عنوان یک رویداد کارآفرینانه، برای رشد اشتغالزایی به ویژه برای جوانان تحصیل کرده و دارای ایده و فکر نو این استان تلاش می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه استارت آپ‌ها به کمک فناوری توسعه می‌یابند، افزود: برای موفقیت در این رویداد خلاقانه تکنیک‌های متفاوتی مورد نیاز است و هر فرد می‌تواند ایده خود را در استارت آپ ارائه کند.

  وی اظهار کرد: با انتخاب بهترین و توجیح‌ترین ایده‌های ارائه شده در استارت آپ، تیم با جذب نیروهای متخصص برای پیشبرد ایده تشکیل می‌شود با توجه به اینکه هزینه کم در این روش به دلیل استفاده از اینترنت، موبایل و سایر تکنولوژی‌های روز دنیا درآمد زایی بالایی را به دنبال دارد.

  یاوری به هدف افتتاح استارت آپ در دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: بهره‌گیری هوشمندانه و دانش بنیان از طرح ایده‌ پردازان، کارآفرینان، تعاون‌گران و همه افرادی که دارای ایده و فکر خلاقانه، هدف افتتاح طرح استارت آپ در این دانشگاه محسوب می‌شود.

  انتهای پیام /

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :استارتاپ