اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۴۸ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۷
  مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه‌وبویراحمد:

  1108 تسهیلات ازدواج در کهگیلویه‌وبویراحمد پرداخت شد

  مدیر صندوق کار آفرینی امید کهگیلویه وبویراحمد از پرداخت یک هزار و 108 مورد تسهیلات ازدواج در استان خبر داد.

  ارسلان حسن پور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در یاسوج با بیان اینکه رویکرد صندوق کارآفرینی امید در دولت تدبیر و امید ارتقا از فرد محوری اشتغال به ایجاد زنجیره‌ها، شبکه سازی و استعداد یابی است اظهار داشت: اعطا تسهیلات به روستاها و هر روستا یک محصول، حمایت از تسهیلات پشتیبان مشاغل خانگی، ساماندهی یک پارچه متقاضیان تسهیلات اشتغال و پشتیبان‌ها به صورت زنجیره‌ای کسب و کار، حمایت مالی از توسعه شبکه نمایندگی‌های انحصاری فرش یا خدمات پس از فروش برندهای داخلی، حمایت مالی از توسعه شبکه توزیع حمل و نقل اختصاصی محصولات تولیدی برندها، ناوگان عمومی تاکسی رانی برون شهری و حمایت مالی در قالب طرح‌های خود اشتغالی و کارفرمایی از برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید است.

  مدیر صندوق کارآفرینی و امید کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به پرداخت به موقع تسهیلات ازدواج، گفت: یک هزار و 108 مورد تسهیلات ازدواج به مبلغ 33 میلیارد و 720 میلیون ریال در استان توسط صندوق کار آفرینی به زوج‌های جوان پرداخت شد.

  وی در زمینه ازدواج دانشجویی بیان کرد: با تفاهم نامه‌ای که صندوق با دانشگاه آزاد اسلامی و واحد سما داشته 65 مورد وام ازدواج دانشجویی به مبلغ 6 میلیارد و 500 میلیون ریال به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت شده است.

  حسن پور با اشاره به شتاب گرفتن پرداخت تسهیلات اشتغال زایی در دولت تدبیر و امید، عنوان کرد: تا قبل از سال 92 تعداد 891 وام خود اشتغالی به مبلغ 214 میلیارد و 800 میلیون پرداخت شده بود که این مورد در دولت تدبیر و امید به 2 هزار و 59 فقره و به مبلغ 343 میلیارد ریال رسیده است.

  وی با بیان اینکه در همه زمینه‌ها افزایش پرداختی‌ها را داشتیم، بیان کرد: در زمینه ازدواج تا سال 92 تعداد 470 مورد به مبلغ 15 میلیارد و 200 میلیون ریال  تسهیلات پرداخت شده و از سال 93 تا کنون یک هزار و 356 وام به مبلغ 44 میلیارد و 200 میلیون ریال پرداخت شده است.

  حسن پور با بیان اینکه در مجموع تسهیلات پرداختی در همه زمینه‌ها تا قبل از دو سال و نیم گذشته یک هزار و 488 مورد به مبلغ 234 میلیارد و 330 میلیون ریال بوده است، عنوان کرد: در سال‌های 93 تا کنون 5 هزار و 621 مورد به مبلغ 595 میلیارد و 380 میلیون ریال افزایش یافته است که با توجه به شرایط اقتصادی کشور رشد قابل توجهی داشته است.

  مدیر صندوق کارآفرینی و امید کهگیلویه وبویراحمد گفت: 80 درصد این تسهیلات در زمینه اشتغال در قالب طرح‌های پشتیبان، کارفرمایی، کارگروهی و خود اشتغالی پرداخت شده است.

  وی افزود: 20 درصد دیگر در قالب تسهیلاتی مانند ازدواج اختصاص یافته که در زمینه همین تسهیلات نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته 30 درصد رشد داشتیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی