اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۴۵ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۴

  نخستین اردوی کارآفرینی قم برگزار می‌شود

  نخستین اردوی کارآفرینی قم، 28 تا 30 بهمن‌ماه امسال به همت پارک علم و فناوری استان قم در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار می‌شود.

  نخستین اردوی کارآفرینی قم، 28 تا 30 بهمن‌ماه امسال به همت پارک علم و فناوری استان قم در سالن همایش‌های شهرداری قم برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس فناوری ایسنا، این رویداد با همکاری ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی، بنیاد نخبگان استان قم، پارک علم و فناوری استان قم، وزارت کشور، استانداری قم، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم، اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قم، پردیس فارابی دانشگاه تهران، انجمن علمی نخبگان دانشگاه صنعتی قم، دانشگاه قم، دانشگاه پیام نور و دانشگاه علمی و کاربردی برگزار می‌شود.

  در نخستین اردوی کارآفرینی قم، سیدمحمدحسین سجادی نیری، دبیر ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حامی سخنرانی خواهد کرد. همچنین سید حسین اخوان علوی، حمیدرضا شوشتری، بهروز مینایی، سپهر قاضی نوری، محسن ربانی و مصطفی ملایی داوری این اردوی کارآفرینی را بر عهده دارند.

  جوایز اردوی کارآفرینی استان قم به ترتیب 45 میلیون تومان تسهیلات به تیم اول به اضافه یک سال دفتر کار رایگان با امکانات اداری، 40 میلیون تومان تسهیلات به تیم دوم به اضافه 9 ماه دفتر کار رایگان با امکانات اداری و 35 میلیون تومان تسهیلات به تیم سوم به اضافه 6 ماه دفتر کار رایگان با امکانات اداری است. این جوایز توسط ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز معاونت علمی تامین شده است.

  بر اساس این گزارش، اردوی کارآفرینی یک رویداد است که با هدف ترغیب و تشویق کارآفرینی از طریق آموزش راه‌اندازی کسب و کارها برگزار می‌شود. در این اردوی آموزشی مشتاقان کارآفرینی گرد هم می‌آیند تا با اشتراک گذاری ایده‌هایشان و تشکیل تیم‌ها به راه‌اندازی مدل‌های کسب و کار بپردازند.

  هدف از برگزاری چنین برنامه‌هایی گسترش و تشویق روحیه کارآفرینی است تا جوانان کشور با شور و اشتیاق وارد فعالیت‌های کارآفرینی شوند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی