اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۴۳ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۴
  استاندار مازندران:

  نهضت علمی و اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد

  سمیرغ - استاندار مازندران گفت: باید عناوین نهضت علمی، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی مورد توجه قرار گیرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، ربیع فلاح جلودار ظهر چهارشنبه در اولین جشنواره ملی هوانوردی شهرستان سیمرغ از تولید علم، توسعه کارآفرینی و مهارت‌آموزی تأکید و اظهار داشت: دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی باید به‌سوی کارآفرینی سوق داده شوند.

  وی تبدیل ایده به پدیده، تجارت و اختراع تأکید کرد و افزود: در این حوزه اقدامات بسیار خوبی از سوی معاونت فناوری ریاست جمهوری در حال انجام است.

  استاندار مازندران از برگزاری نخستین جشنواره هوانوردی در سیمرغ ابراز خرسندی کرد و گفت: فعالیت‌های اقتصادی درزمینهٔ هوانوردی و هوایی می‌تواند به رونق کسب‌وکار در استان کمک کند.

  فلاح جلودار به سفر ریاست جمهوری به کشورهای اروپایی اشاره و اذعان داشت: یکی از اقدامات مهم انجام‌شده در سفر رئیس‌جمهوری انعقاد قراردادهایی برای بازسازی ناوگان‌های هوایی کشور بوده است و باید به نظر بنده شرایط ناوگان هوایی متحول شود و همه خود را برای اقدامات بزرگ پسا برجام آماده کنند.

  فلاح جلودار ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی گرامی داشت، تصریح کرد: امروز دنیا در مقابل عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی زانو زده است و توانمندی در مذاکرات همراه بادانش هسته‌ای دشمن را تسلیم حقانیت جمهوری اسلامی ایران کرد.

  وی بر توسعه مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان زمینه‌سازی برای مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در استان تأکید کرد و افزود: استعدادهای بی‌نظیر، توانمندی‌های بالا و نیروهای فارغ‌التحصیل  در مازندران فرصت ارزشمندی برای توسعه مهارت‌ها و کارآفرینی است.

  فلاح جلودار از راه‌اندازی خدمات موبایل گاورمنت در مازندران هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و اظهار داشت: باید از سیستم تلفن همراه در فناوری، ارتباطات و اطلاعات برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم استفاده کنیم.

  نمایشگاه هوانوردی امروز با حضور استاندار و مسئولان افتتاح شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی