اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۴۰ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۴
  استاندار مازندران مطرح کرد

  راه‌اندازی خدمات موبایل گاورمنت در استان مازندران هم‌زمان با دهه فجر

  استاندار مازندران از راه‌اندازی خدمات موبایل گاورمنت در مازندران هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: باید از سیستم تلفن همراه در فناوری، ارتباطات و اطلاعات برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم استفاده کنیم.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساریبه نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح جلودار امروز در اولین جشنواره ملی هوانوردی شهرستان سیمرغ بر تولید علم، توسعه کارآفرینی و مهارت‌آموزی تأکید و اظهار داشت: دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و پژوهشی باید به‌ سوی کارآفرینی سوق داده شوند و برای توسعه همه جانبه کشور باید به نهضت علمی، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی توجه جدی شود.

  وی تبدیل ایده به پدیده، تجاری سازی علم و گسترش مورد تأکیدقرار داد و افزود:در این حوزه اقدامات بسیار خوبی از سوی معاونت فناوری ریاست جمهوری در حال انجام است.

  استاندار مازندران از برگزاری نخستین جشنواره هوانوردی در سیمرغ ابراز خرسندی کرد و گفت: فعالیت‌های اقتصادی در زمینهٔ هوانوردی و هوایی می‌تواند به رونق کسب‌وکار در استان کمک کند.

  فلاح جلودار به سفر ریاست جمهوری به کشورهای اروپایی اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از اقدامات مهم انجام‌شده در سفر رئیس‌جمهوری انعقاد قراردادهایی برای بازسازی ناوگان‌های هوایی کشور بوده و باید به نظر بنده ناوگان هوایی باید بازسازی و متحول شود و همه خود را برای اقدامات بزرگ پسا برجام آماده کنند.

  فلاح جلودار ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی را گرامی داشت، تصریح کرد: امروز دنیا در مقابل عظمت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی زانو زده است و توانمندی در مذاکرات همراه با دانش هسته‌ای دشمن را تسلیم حقانیت جمهوری اسلامی ایران کرد.

  وی بر توسعه مراکز رشد و شرکت‌های دانش‌بنیان زمینه‌سازی برای مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی در استان تأکید کرد و افزود: استعدادهای بی‌نظیر، توانمندی‌های بالا و نیروهای فارغ‌التحصیل  در مازندران فرصت ارزشمندی برای توسعه مهارت‌ها و کارآفرینی است.

  فلاح جلودار از راه‌اندازی خدمات موبایل گاورمنت در مازندران هم‌زمان با دهه فجر انقلاب اسلامی خبر داد و اظهار داشت: باید از سیستم تلفن همراه در فناوری، ارتباطات و اطلاعات برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر به مردم استفاده کنیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی