اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۳۹ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۴

  ٤٥ پروژه عمرانی خدماتی و کشاورزی در خنداب به بهره برداری می رسد

  اراک- استاندار مرکزی از افتتاح ۴۵ پروژه عمرانی، خدماتی و کشاورزی در ایام دهه فجر سال جاری در شهر خنداب خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، محمود زمانی قمی عصر چهارشنبه در جریان بازدید از شهر خنداب و افتتاح چند پروژه در این منطقه همزمان با سومین روز از دهه فجر اظهار داشت: برای اجرای این پروژه ها در خنداب اعم از دولتی و خصوصی حدود هفت میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است. 

  وی اظهار داشت: با بهره برداری از این ۴۵ پروژه برای ۲۲۲ نفر به طور مستقیم و برای بیش از ۳۰۰ نفر به طور غیر مستقیم اشتغال ایجاد می شود.
  زمانی قمی بهره برداری از دبستان برکت شهید رجایی با زیربنای ۹۲۵ متر مربع در دو طبقه و ۶ باب کلاس، انتقال آب آشامیدنی به شهر خنداب و مرکز کارآفرینی اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) شهدای جاورسیان را از جمله برنامه های شهر خنداب در سومین روز دهه فجر عنوان کرد.
  به گفته استاندار مرکزی آب رسانی و خط انتقال آب به شهر خنداب توسط سازمان آب و فاضلاب استان مرکزی، تا ۱۰ سال آینده شهر خنداب از نظر آب آشامیدنی مشکلی نخواهد داشت. 

  مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مرکزی هم در جریان افتتاح مرکز کارآفرینی اشتغال شهدای جاورسیان به خبرنگار مهر گفت: مرکز کارآفرینی اشتغال شهدای شهر جاورسیان با هدف اشتغالزایی و توانمندسازی خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) احداث شده است.

  مهدی ناصری افزود: این مرکز کارآفرینی اشتغال در زمینی به مساحت ۳۶۰ متر مربع احداث شده است و شامل ۱۲ غرفه می باشد.

  وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد امام خمین(ره) در تلاش است تا بتواند از راه های مختلف برای مددجویان تحت پوشش، شرایط کسب و کار ایجاد کند و موجب فقر زدایی در جامعه شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی