اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۳۵ انتشار : ۱۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۳
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان ایلام:

  ۶۹ کارگاه تولیدی در ایلام راه اندازی شد

  ایلام - مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید استان ایلام گفت: ۶۹ کارگاه تولیدی تاکنون با مشارکت این صندوق در نقاط مختلف استان راه اندازی شده است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، جعفر شرف خانی صبح سه شنبه در آیین افتتاح واحد درب و پنجره سازی شهرستان مهران افزود: این کارگاه ها با سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد ریال و اشتغال زایی ۱۵۰ نفر در سراسر استان راه اندازی شده است.

  وی اظهار کرد: کارگاه درب و پنجره سازی مهران نیز با صرف هزینه یک میلیارد ریال اعتبار زمینه اشتغال شش نفر را فراهم کرده و در زمینه ساخت و مونتاژ درب و پنجره فعالیت دارد.

  کلنگ زنی مرحله نخست کارخانه تولید آجر صدف در منطقه ویژه اقتصادی مهران

  مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی مهران نیز در این آیین گفت: این کارخانه با توان ظرفیتی تولید ۴۰۰ تن آجر نسوز در روز در زمینی به مساحت ۱۵ هزار متر مربع و با مدت زمان احداث ۲۴ ماهه، زمینه اشتغال ۷۰ نفر را فراهم می سازد.

  علی طاووس نژاد اظهار کرد: سرمایه گذاری ارزی صورت گرفته در این واحد تولیدی ۱۳ میلیون و ۶۶۰ هزار دلار و سرمایه گذاری ریالی آن ۱۵۰ میلیارد ریال است که از محل منابع صندوق توسعه ملی تامین می شود.

  وی با اعلام اینکه آجر نسوز تولیدی در این واحد صنعتی به شکل مکانیزه تولید شده و در منطقه غرب کشور کم نظیر است، هدف از احداث این کارخانه را ورود به بازار صادرات کشور عراق ذکر کرد که می تواند سالانه ۷.۵ میلیون دلار برای کشور ارز آوری به دنبال داشته باشد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی