اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۲۸ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۱
  رئیس دانشگاه زابل:

  ایجاد کارآفرینی در چاه‌نیمه از اولویت‌های دانشگاه زابل است

  رئیس دانشگاه زابل گفت: ایجاد کارآفرینی در چاه‌نیمه از اولویت‌های دانشگاه زابل است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از زابل موسی بهلولی صبح امروز در اولین نشست پرسش و پاسخ و بررسی مشکلات اعضای هیئت‌علمی و کارکنان مجتمع تحقیقاتی بقیه الله الاعظم (عج) که در چاه‌نیمه زابل برگزار گردید، اظهار داشت: هدف اصلی از برگزاری این جلسه ایجاد ارتباط سازنده و موثر و ارائه گزارشی از پیگیری‌های صورت گرفته در جهت پیشرفت و بهره‌برداری هر چه بیشتر از توانمندی‌های این مجموعه است.

  وی افزود: یکی از رویکردهای مدیریت جدید دانشگاه زابل مبتنی بر تقویت روحیه کار و تلاش‌گیری و ارتقای شاخص‌های رفاهی کارکنان مبتنی بر دستاوردهای خود ایشان است.

  رئیس دانشگاه زابل افزود: سیاست وزارت علوم بر پایه کارآفرینی است و نیز بر پایه این سیاست‌گذاری باید این مجتمع، که در واقع نگین سیستان و بزرگترین مرکز تفریحی در شرق کشور است بتواند تاثیر مشخصی بر ایجاد اشتغال و کارآفرینی در منطقه باشد.

  وی در ادامه افزود: منطقه اردوگاهی چاه نیمه که مورد استقبال عموم و تنها مکان تفریحی در سیستان است، باید تلاش شود برای سال نو، آماده‌سازی لازم برای مهمانان نوروزی انجام شود.

  سرپرست معاونت اداری مالی دانشگاه زابل در این نشست با ارائه گزارشی از فعالیتهای انجام شده به منظور پیگیری مطالبات کارکنان این دانشگاه بر تسهیل روند کاری آنان تأکید کرد و افزود: این معاونت علی‌رغم محدودیت‌های شدید مالی دانشگاه، طی سه ماهه گذشته ضمن حرکت در مسیر پیشرفت دانشگاه، نهایت تلاش را برای برطرف کردن مشکلات و مسایل مالی و اداری کارکنان صرف نموده است.

  مصطفی خواجه گفت: دغدغه‌ها و نگرانی کارکنان در واقع دغدغه مدیریت دانشگاه بوده و با برنامه‌ریزی مناسب مبتنی بر اجرای رویکردهای سازنده وزارت متبوع، می‌توان بخش زیادی از این مشکلات را در آینده نزدیک مرتفع نمود.

  در پایان جلسه، از مجریان و دست اندرکاران احداث گلخانه خورشیدی تحقیقاتی تقدیر به عمل آمد. 
   

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی