اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۱۲ انتشار : ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۳
  نظر شورای نگهبان فصل‌الخطاب است

  آیت‌الله موسوی جزایری: زمینه ورود بخش‌خصوصی برای ایجاد اشتغال در خوزستان فراهم شود

  نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: مسئولان گویا عهد کرده‌اند که در خوزستان سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را تحویل نگیرند و این در حالی است که افزایش اشتغال برای جوانان و کارآفرینی، ورود بخش خصوصی را می‎طلبد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، آیت‌الله سید محمدعلی موسوی جزایری، امروز در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه اظهار داشت: سالها پیش آمریکا با هدف جلوگیری از پیروزی انقلاب اسلامی مبارزه‌ای را آغاز کرد ولی وحدت ملت ایران و پیروی مردم از امام خمینی(ره) نقشه‌های آنان را برهم زد.

  وی افزود: با درهم شکستن حکومت طاغوت به واسطه امام راحل(ره) تفاله‌های طاغوت به زباله دان تاریخ پیوستند.

  نماینده ولی فقیه در خوزستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران از عنایات امام زمان(عج) است، بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران حاصل خون شهدا است و ملت ولایتمدار ایران سرافراز با شناخت بر حق بودن این انقلاب همچنان به آن وفادار هستند.

  وی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی درس‌های زیادی برای ما به یادگار گذاشته است، گفت: رئیس جمهور در سفر به اروپا توانست قراردادهای خوبی منعقد کند و امیدواریم ضمن اینکه این ارتباطات به همراه عزت باشد با این دیپلماسی در اوج اقتدار قرار بگیریم.

  آیت‌الله موسوی جزایری عنوان کرد: از آنجا که ایران کشوری تولیدکننده است نباید کارگران خود را با ورود برخی اقلام به کشور بیکار کنیم. 

  وی افزود: توجه به خوزستان در پسابرجام به دلیل افزایش سرمایه‌گذاری‌ها باید بیشتر شود. مسئولان گویا عهد کرده‌اند که در خوزستان سرمایه‌گذاران بخش خصوصی را تحویل نگیرند و این در حالی است که افزایش اشتغال برای جوانان و کارآفرینی، ورود بخش خصوصی را می‎طلبد. با مقایسه اهواز و دیگر استان‌ها نسبت به سرمایه‌گذاری‌های خارجی مشاهده می‌کنیم که سهم اهواز به صفر می‌رسد. با وجود اینکه نسبت به این موضوع تذکر دادیم ولی متأسفانه مسئولان توجهی نمی‌کنند.

  نماینده ولی فقیه در خوزستان تصریح کرد: با وجود ظرفیت‌های زیاد خوزستان به دلیل عدم حمایت مسئولان بیکاری در این استان بیداد می‌کند در حالی که نباید آمار بیکاری در این استان بالا باشد. فرصت به دست آمده پس از برجام را مسئولان از دست ندهند و به یاد داشته باشند که همه در روز قیامت جوابگوی بیکاران هستند. در صورت عدم مشاهده اقدامات مثبت و ارزنده من این موضوع را پیگیری خواهم کرد.

  وی گفت: اقدامات نسبت به افتتاح ایوان حضرت فاطمه(س) آغاز شده و همکاری مردم خوزستان در ساخت این ایوان افتخاری برای استان است.

  آیت‌الله موسوی جزایری درباره انتخابات بیان کرد: همگان بدانند که هر چه شورای نگهبان اعلام کند برای ما قابل قبول و محترم است چرا که نظر شورای نگهبان نظر نهایی است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی