اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۰۸ انتشار : ۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۵:۱۶
  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان:

  دستگاه‌ها ی دولتی و بخش خصوصی در برگزاری جشن‌ها و بزرگ‌داشت ایام‌الله دهه‌فجراعلام آمادگی کردند

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سیستان و بلوچستان گفت: دستگاه‌ها ی دولتی و بخش خصوصی سیستان و بلوچستان در برگزاری جشن‌ها و بزرگ داشت ایام‌الله دهه‌فجراعلام آمادگی کردند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از  روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان، عباس صفدری صبح امروز در جلسه کمیته پشتیبانی دهه مبارک که در سازمان صنعت و معدن زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: کلیه دستگاه‌های سیستان و بلوچستان اعلام امادگی نمودند تا با همکاری با کمیته پشتیبانی ستاد دهه‌فجر و با محوریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در هرچه با شکوه‌تر برگزاری جشن‌ها و بزرگ داشت این ایام از تمام توان و ظرفیت‌های خود استفاده نمایند.

  صفدری افزود: بزرگداشت ایام دهه فجر و اهمیت دادن به این ایام ضرورت است چون نظام ما متکی بر خدا و اعتقاد به قرآن کریم و رسول گرامی اسلام و ائمه اطهار بنا شده است .

  وی گفت: در قرآن کریم داریم که خداوند هیچوقت تسلط غیر مسلمان را بر مسلمان قبول ندارد و باید به این موضوع پایبند باشیم و ایام ا... دهه مبارک فجر فرصت مغتنمی برای نکوداشت جانبازیها و حق طلبی مردم انقلابی مااست و با این مجاهدتهای مردم ایران، قدرتهای جهانی به موقعیت و اقتدار ایران پی برده و با ما به عنوان کشوری قدرتمند و تاثیرگذار به مذاکره نشستند.

  رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت : قدر ایام‌الله دهه مبارک فجر را باید دانست چون هرچه داریم از این ایام مبارک است که نظامی مردمی است.

  نادر میرشکار خاطرنشان کرد: باید همه ما در حفظ و حراست از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کوشا باشیم  و در سالگرد ایام پیروزی انقلاب اسلامی از هر طریقی که می‌توانیم این ایام را جشن گرفته و زنده نگه داریم تا به وظیفه‌مان عمل کنیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :صنعت تبلیغات