اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۰۳ انتشار : ۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۲
  دبیر اتاق بازرگانی استان اردبیل:

  صادرات فرش دستباف در اردبیل رونق می‌گیرد

  دبیر اتاق بازرگانی استان اردبیل گفت: بعد از اجرای برنامه برجام و تعامل ایران با کشورهای مختلف دنیا، صادرات فرش دستباف در استان اردبیل رونق می‌گیرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، حسین وثوقی ایرانی در جلسه بررسی وضعیت فرش دستباف در سالن شهرک صنعتی اردبیل اظهار داشت: استان اردبیل ظرفیت بسیار عظیمی در تولید فرش دستباف دارد و بعد از اجرایی شدن برجام و تعامل ایران با کشورهای مختلف دنیا، صادرات فرش دستباف در اردبیل رونق می‌گیرد.

  وی با اشاره به اینکه مسئولان شهرک‌های صنعتی اردبیل حمایت‌های همه جانبه‌ای از تولید کنندگان فرش دستباف به ویژه واحدهای تولیدی و کارگاه‌های کوچک فرش دستباف دارد، بیان کرد: نیاز است برای بازاریابی و رونق صادرات فرش دستباف اردبیل از ظرفیت‌های متخصصان و کارشناسان حوزه فرش دستباف استفاده شود.

  دبیر اتاق بازرگانی اردبیل افزود: یکی از اولویت‌های اساسی در صنعت فرش دستباف بازاریابی و تولید طرح‌های فرش دستباف متناسب با نیاز و سلیقه بازراهای مصرف است که در این زمینه با راه‌اندازی خوشه فرش دستباف می‌تواینم به جایگاه واقعی استان اردبیل در صنعت فرش دستباف برسیم.

  وثوقی ایرانی با بیان اینکه تولیدکنندگان فرش دستباف در اردبیل از مهارت بسیار خوبی در این صنعت برخوردار هستند، افزود: دولت نیز تمهیدات لازم را برای حمایت از تولید کنندگان فرش دستباف در اردبیل انجام داده و انتظار می‌رود در آینده‌ نزدیک شاهد رونق تولید و صادرات فرش دستباف در اردبیل باشیم.

  وی تصریح کرد: اتاق بازرگانی اردبیل نیز برنامه‌ریزی منسجم وکاربردی برای بازاریابی هنر فرش دستباف در اردبیل انجام داده و در این راستا جلسات متعددی با تاجرهای کشورهای مختلف در بخش صادرات فرش دستباف انجام شده است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی