اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۹۰۰ انتشار : ۶ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۲۱

  7000 ساعت آموزش تخصصی در بیمه رازی

  مدیر بیمه‌های عمر و حادثه بیمه رازی گفت: شرکت بیمه رازی برای توسعه بیمه‌های زندگی در کشور و ارتقای دانش و تجربه شبکه فروش خود بیش از 7 هزار ساعت آموزش فنی و تخصصی و بازاریابی به نمایندگان خود ارائه کرده است.

  مدیر بیمه‌های عمر و حادثه بیمه رازی گفت: شرکت بیمه رازی برای توسعه بیمه‌های زندگی در کشور و ارتقای دانش و تجربه شبکه فروش خود بیش از 7 هزار ساعت آموزش فنی و تخصصی و بازاریابی به نمایندگان خود ارائه کرده است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس بازار ایسنا، عباس رنجبر کلهرودی، مدیر بیمه‌های عمر و حادثه شرکت بیمه رازی ضمن اعلام این خبر اظهارکرد: در راستای اهداف این شرکت و توسعه بیمه‌های زندگی در کشور و همچنین ارتقای سهم بیمه‌های زندگی در سبد پرتفوی شرکت، اقدامات همه جانبه زیادی در شرکت بیمه رازی صورت گرفته است که ارائه بیش از 7 هزار ساعت آموزش‌های تخصصی بازاریابی و فروش و آشنایی با بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری در 2 ماه گذشته از آن جمله است.

  مدیر بیمه‌های عمر و حادثه بیمه رازی افزود: در این دوره‌ها علاوه بر آموزش‌های فنی و تخصصی، نحوه بازاریابی و فروش بیمه‌های زندگی به نمایندگان و کارشناسان شرکت، در تهران، کرج، تبریز، رشت، گرگان، مشهد، قزوین و زنجان ارائه شده و انواع بیمه‌های زندگی شرکت جهت مدعوین تشریح شده است.

  رنجبر کلهرودی یادآور شد که به منظور توسعه فرهنگ بیمه و ترویج بیمه، سومین جشنواره بیمه‌های عمر و سرمایه‌گذاری شرکت بیمه رازی با عنوان "‌جشنواره امید " از اواسط آذرماه آغاز شده و تا 22 بهمن‌ماه سال‌جاری ادامه خواهد یافت.

  در این جشنواره خریداران بیمه‌های زندگی، بیمه‌های حوادث انفرادی و بیمه مسافرت خارج از کشور در ایام جشنواره از تسهیلات ویژه‌ای برخوردار خواهند شد.

  وی افزود: هموطنان برای اطلاع بیشتر و بهره‌مندی از این تسهیلات می‌توانند علاوه بر مراجعه به سایت اینترنتی شرکت، به کلیه شعب و نمایندگی این شرکت در سراسر کشور مراجعه کنند.

  مدیر بیمه‌های عمر و حادثه شرکت بیمه رازی همچنین گفت: شرکت بیمه رازی با داشتن طرح‌های متنوع بیمه‌ای در بیمه‌های عمر و حوادث گروهی و برخورداری از شبکه گسترده نمایندگی، آمادگی دارد تا با ارائه طرح‌های ویژه، کلیه بنگاه‌ها، سازمان‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی و مراکز آموزشی و خیریه را تحت پوشش‌های بیمه‌عمر و حوادث قرار دهد و آرامش و اطمینان را به اقشار مختلف جامعه ارائه کند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی