اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۸۵ انتشار : ۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۷

  اعلام اهداف کنفرانس بین‌المللی باشگاه مشتریان

  چهارمین کنفرانس بین‌المللی باشگاه مشتریان، در هشت بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

  چهارمین کنفرانس بین‌المللی باشگاه مشتریان، در هشت بهمن‌ماه سال‌جاری برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس بازار ایسنا، کنفرانس بین‌المللی باشگاه مشتریان در محل سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیمای تهران با سخنرانی استادان مطرح جهانی و در حضور 700 تن از مدیران ارشد و عالی‌رتبه سازمان‌ها و نهادهای کشور برپا می‌شود.

  هدف اصلی این کنفرانس تجزیه و تحلیل به‌روز و کاربردی در حوزه‌های باشگاه مشتریان و برنامه‌های وفاداری مشتریان است.

  علیرضا جعفری، دبیر این کنفراس از استقبال بی‌نظیر باشگاه‌های مشتریان داخلی جهت حضور و رونمایی از باشگاه مشتریان خود در این رویداد اعلام کرد.

  وی با بیان اینکه هدف اصلی و غایی این کنفرانس تجزیه و تحلیل به‌روز و کاربردی در حوزه‌های باشگاه مشتریان و برنامه‌های وفاداری مشتریان است، تصریح کرد: سایر محتواهای جانبی مانند مدیریت روابط مشتریان، مدیریت تجربه مشتری، بازاریابی دیجیتال، بازاریابی محتوا و راهکارهای مبتنی بر موبایل پس از یک‌سال کار مطالعاتی، ارتباط با مراکز علمی دنیا و رصد راهکارهای نوین جهانی صنعت وفاداری از برنامه‌های دیگر این کنفرانس به شمار می‌رود.

  جعفری در خصوص اهمیت باشگاه مشتریان در کسب‌وکار و برگزاری رویدادهایی نظیر کنفرانس بین‌المللی باشگاه مشتریان گفت: اغلب افرادی که به نوعی در کسب‌وکار فعالیت دارند با این نکته موافقند که مشتریان بلندمدت نسبت به مشتریان موقتی سودآورترند، چراکه یکی از ابزارهای مناسب دنیای کسب‌وکار امروز جهت حفظ مشتری، ایجاد باشگاه مشتریان است. در واقع، باشگاه مشتریان یکی از فعالیت‌های بازاریابی رابطه‌ای است که به جای تمرکز بر جذب مشتری، بر حفظ مشتریان فعلی تاکید دارد.

  وی افزود: مرکز باشگاه مشتریان در راستای ترویج مفاهیم کاربردی اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان کارگاه یک روزه Big data در تاریخ 9 بهمن با حضور علی ربای مشاور و متخصص علوم داده‌ها کرده است.

  علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص حضور در این کنفرانس می‌توانند به مرکز باشگاه مشتریان مراجعه کرده یا با دبیرخانه کنفرانس به شماره 88368817 تماس بگیرند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی