اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۷۳ انتشار : ۲ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۴۰
  مدیر کارآفرینی اداره‌کل کار و رفاه اجتماعی بوشهر:

  10 درصد اعتبارات اشتغال‌زایی استان بوشهر تخصیص یافت

  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: 441 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی و مشاغل خانگی به استان بوشهر ابلاغ شده که تاکنون 10 درصد آن تخصیص یافته است.

  سیامک وطن‌خواه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهربا اشاره به وضعیت اشتغال در استان بوشهر اظهار داشت: بر اساس اعلام مرکز آمار ایران در 9 ماه امسال نرخ اشتغال در استان بوشهر 91.2 صدم درصد رسیده که  فعالیت‌های کشاورزی در شیلاتی دراین حوزه مثمر ثمر بوده است.

  وی توسعه اشتغال را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های استان بوشهر برشمرد و افزود: سیستم بانکی به عنوان یکی از اهرم‌های مهم برای ایجاد اشتغال محسوب می‌شود که در این راستا برنامه‌های مهمی در حوزه اشتغال و رونق کسب و کار برای این مرکز اقتصادی تعریف شده است.

  پناه از ابلاغ اعتبارات اشتغال‌زایی به بانک‌های عامل خبرداد و بیان کرد: 51.7 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی ومشاغل خانگی به بانک‌های عامل ابلاغ که به متقاضیان طرح‌های اشتغال‌زایی استان بوشهر پرداخت می‌شود.

  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه 441 میلیارد ریال به بخش اشتغال‌زایی استان بوشهر ابلاغ شده بیان کرد: 441 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی و مشاغل خانگی به استان بوشهر ابلاغ شده که تاکنون 10 درصد آن تخصیص یافته است.

  وطن‌خواه با بیان اینکه تاکنون 893 طرح خود اشتغالی به بانک‌ها معرفی شده افزود: از این تعداد طرح 164 طرح آن  در بانک‌ها پذیرفته شده که 80 میلیارد ریال آن به تخصیص رسیده است.

  وی با بیان اینکه 18 درصد از تسهیلات تخصیصی پرداخت شده است گفت: این اعتبارات خود اشتغالی برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان بوشهر به بانک‌های عامل ابلاغ شده است.

  وطن‌خواه با بیان اینکه 76 میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه به مشاغل خانگی تخصیص یافته است گفت: به ازای هر شغل خانگی مبلغ 5 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می‌شود.

  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره‌کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی روستایی مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: در قالب توسعه اشتغال روستایی در استان بوشهرطرحهایی با مشارکت روستائیان راه‌اندازی می‌شود که می‌توانند از تسهیلات کم بهره استفاده کنند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی