اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۶۶ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۷

  سمینار بسته‌بندی و جایگاه آن در بازاریابی کالاهای صادراتی در سمنان برگزار شد

  نخستین سمینار آموزشی بسته‌بندی و جایگاه آن در فرآیند بازاریابی و فروش کالاهای صادراتی در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، قاسم‌زاده سنگرودی از فعالان اقتصادی ظهر امروز در این سمینار، اظهار داشت: امروزه در دنیای تجارت فرآینده بسته‌بندی کاملا مکانیزه و ماشینی انجام می‌شود.

  وی با اشاره به نقش مهم بسته‌بندی کالاها در فروش کالاها و جذب بازارهای جهانی، افزود: بسته‌بندی به مثابه نخستین برخورد بصری مخاطب با کالا، در میزان فروش کالاها از اهمیت مضاعفی برخوردار است.

  وی ادامه داد: امروزه برند و شناسنامه کالاها در قالب بسته‌بندی‌های مدرن به مشتریان کالاها در بازارهای جهانی عرضه می‌شود‌.

  این فعال اقتصادی، با بیان اینکه ارتباط بین تولید‌کنندگان کالاها و بازارهای جهانی از معبر برندینگ، هالوگرام، کیفیت برتر و بسته‌بندی کالاها اتفاق می‌افتد، تصریح کرد: بسته‌بندی کالاها در ایران از پیشینه بسیار طولانی برخوردار نیست و لذا باید از تجربه‌های دیگران در این بخش استفاده کنیم.

  وی با بیان اینکه بسته‌بندی در ایران، صنعتی جوان است که حدود 50 سال قدمت دارد، افزود: این درحالی است که بسته‌بندی کالاهای صادراتی در کشورهای توسعه‌یافته بیش از دو قرن قدمت دارد.

  قاسم‌زاده سنگرودی، با اشاره به توجه ویژه تولیدکنندگان کشورهای توسعه‌یافته به بسته‌بندی کالاها، افزود: امریکا، چین، فرانسه، آلمان، ایتالیا و بسیاری از کشورهای اروپایی از پیشروترین کشورها را در حوزه بسته‌بندی کالاهای صادراتی هستند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی