اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۶۰ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۸
  فرماندار شازند:

  سرمایه‌گذاری در روستاها زمینه‌ساز کار آفرینی و توسعه اشتغال است

  شازند- فرماندار شازند گفت: زیرساخت ایجاد اشتغال در روستاها در شرایط پساتحریم باید فراهم شود چرا که سرمایه گذاری در روستاها زمینه‌ساز کارآفرینی و توسعه روستا و جلوگیری از مهاجرت به شهرها است.

    به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار مهر، غلام عباس میرزایی پیش از ظهر سه شنبه در شورای اداری شازند که با حضور ائمه جمعه این شهرستان و مسئولین ادارات شهرستان برگزار شد، به طرح تحول سلامت اشاره داشت و افزود: این طرح از یکم بهمن ماه امسال برای خدمت دهی به مردم و برای کمتر شدن هزینه های درمان در بیمارستان تامین اجتماعی شهر شازند هم اجرا خواهد شد و از این پس مردم شهرستان فقط سه درصد از هزینه درمان را پرداخت می کنند.

  وی با بیان اینکه تمام تلاش ادارات شازند باید در مسیر پیگیری امور و خدمت به مردم باشد، اظهار داشت: عدم پاسخگویی به نامه های اداری و تعلل در پاسخگویی به مسائل مردم با برخورد مواجه خواهد شد چرا که اولین وظیفه مسئولان خدمت به مردم است.

  فرماندار شازند با اشاره به 29 دی و روز هوای پاک، اظهار کرد: نه تنها در این روز بلکه در همه روزهای سال، مردم و مسئولان باید برای پاکی هوا و محیط زیست تلاش کنند.

  میرزایی افزود: با توجه به نزدیکی دهه فجر ادارات شازند مراسم و افتتاحیه پروژه های ارگان خود را باید در فضایی سالم و به دور از برداشت های سیاسی برگزار کنند.

  فرماندار شازند با اشاره به هفتم اسفندماه امسال و برگزاری انتخابات گفت: در شهرستان شازند ۱۲۲ صندوق اخذ رای وجود دارد و همه برای حضور حداکثری مردم و فضای سالم انتخاباتی تلاش خواهند کرد.

  میرزایی اظهار کرد: شرکت مردم در انتخابات باعث تقویت پایه های نظام می شود هرکس در هر مسئولیتی موظف است مردم را تشویق به شرکت در انتخابات کند.

  وی همچنین به برداشته شدن تحریم ها اشاره کرد و افزود: برداشته شدن تحریم ها باید سرمایه گذاری زیرساخت های کارآفرینی و اشتغال را فراهم کند و باید از این فرصت استفاده شود و با سرمایه گذاری های زودبازده در روستاها اشتغال ایجاد کنیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی