اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۵۷ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۸
  فرماندار ماسال:

  کارآفرینان شهرستان ماسال حمایت می‌شود

  فرماندار ماسال گفت: حمایت از کارآفرینان و اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های شهرستان قرار دارد و هیچ یک از ادارات و نهادها اجازه ندارند در اجرای پروژه‌های کارآفرینی شهرستان ممانعت ایجاد کنند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، به نقل از روابط عمومی فرمانداری ماسال، محمود قاسم‌نژاد امروز در جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر شهرستان ماسال، با تأکید بر اهمیت هر چه با شکوه‌تر برگزار کردن این ایام، اظهار داشت: باید طوری برنامه‌ریزی شود در ایام دهه فجر شاهد بروز جلوه‌ها و آثار انقلاب در ابعاد مختلف باشیم.

  وی استفاده از تمام ظرفیت‌های شهرستان در برگزاری برنامه‌های متنوع و مردمی در ایام دهه فجر را از اهداف این ستاد عنوان کرد و بر تشکیل ستاد بزرگداشت دهه فجر در تمام روستاهای شهرستان تأکید کرد.

  فرماندار ماسال با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی در دهه مبارک فجر، از رؤسای ادارات خواست: با همه توان نسبت به آماده‌سازی پروژه‌های عمرانی قابل افتتاح خود در دهه فجر اقدام کنند و وجود هرگونه مشکل در این‌باره را در اسرع وقت به فرمانداری اعلام کنند.

  قاسم‌نژاد، تدوین برنامه‌های فرهنگی مناسب و متنوع  در ایام دهه فجر را از جمله جذابیت‌های دهه فجر دانست و ابراز اظهار کرد: با حضور اقشار مختلف مردم و برگزاری جشن‌های انقلاب در نقاط مختلف شهرستان، بتوانیم دین خود را به انقلاب ادا کنیم.

  وی با بیان اینکه با تمام تلاش پیگیر رفع مشکلات عمرانی شهرستان هستیم، گفت: حمایت از کارآفرینان و اشتغال‌زایی در اولویت برنامه‌های شهرستان قرار دارد و هیچ یک از ادارات و نهادها اجازه ندارند در اجرای پروژه‌های کارآفرینی شهرستان ممانعت ایجاد کنند.

  فرماندار ماسال همچنین با تقدیر از همه دست اندرکاران به نتیجه رسیدن مذاکرات و اجرایی شدن برجام به ویژه حمایت ها و هدایت‌های مقام معظم رهبری، ابراز امیدواری کرد: در دوران پساتحریم شاهد اتفاقات خوبی در زمینه اقتصادی و عمرانی کشور باشیم.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم، در این نشست، هر یک از رؤسای کمیته‌های فرعی ستاد گرامیداشت دهه فجر شهرستان ماسال به تشریح برنامه‌های فرهنگی پیشنهادی و پروژه‌های عمرانی آماده افتتاح پرداختند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی