اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۵۴ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۰۸
  توسط پارک علم و فناوری هرمزگان؛

  دومین استارتاپ ویکند بندرعباس برگزار می‌شود

  رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از برگزاری دومین رویداد استارت آپ ویکند بندرعباس در ماه آینده خبر داد.

  رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان از برگزاری دومین رویداد استارت آپ ویکند بندرعباس در ماه آینده خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، علی فتی افزود: این رویداد با موضوع خدمات شهری و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرعباس توسط پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار می شود.

  وی افزود: استارتاپ ویکند بندرعباس از 28 تا 30 بهمن در بندرعباس برگزار می‌شود که ثبت نام در این رویداد از طریق www.myevent.ir/swhormozgan آغاز شده است.

  رئیس پارک علم و فناوری استان هرمزگان با اشاره به اهمیت این رویداد افزود: استارتاپ ویکند یک رویداد آموزشی- تجربی (Experiential Education) در سراسر دنیاست که در 3 روز متوالی (در انتهای هفته) برگزار می‌شود. در این برنامه شرکت کنندگان پرانگیزه‌ای شامل برنامه نویسان، مدیران تجاری، بازاریاب ها و طراحان گرافیک گرد هم می‌آیند تا طی 54 ساعت ایده هایشان را مطرح کنند، گروه تشکیل بدهند و هر گروه ایده‌ای را اجرا کند.

  به گفته رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان، در برگزاری استارتاپ ویکند قرار است نخبگان و جامعه دانشگاهی استان شور، نشاط و امید را بوجود آورند و در توسعه استان و حل مشکلات شهری نیز سهیم می شوند.

  وی ادامه داد: پارک علم و فناوری هرمزگان بنا دارد با برگزاری این رویداد از ظرفیت نخبگان و جامعه دانشگاهی استفاده کند و شهرداری هم مصمم است تا از این ظرفیت استفاده کافی شود.

  وی با بیان اینکه برگزاری رویداد استارتاپ ویکند در هرمزگان از امسال کلید خورد، خاطرنشان کرد: برگزاری این رویداد در راستای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال دولت و ملت، همدلی و همزبانی نامگذاری شده، برنامه ریزی شده است که زمینه مشارکت مردم در توسعه کشور فراهم می آورد.

  فتی همچنین به حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از این رویداد اشاره کرد و افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان به عنوان تنها مجموعه ای است که این رویداد بصورت رسمی آن را برگزار می‌کند و متولی این رویداد است.

  به گفته وی، اولین رویداد استارتاپ ویکند بندرعباس اردیبهشت امسال با موضوع آزاد برگزار شد و با توجه به تجارب کسب شده بنا شد برای کاربردی‌تر شدن این رویداد جهانی، محورهای آن مشخص باشد تا علاقمندان با آمادگی کامل در استارتاپ ویکند شرکت کنند.

  وی در پایان، برگزاری استارتاپ ویکند را یکی از دستاوردهای مهم پارک عنوان کرد.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.