اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۵۳ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۰۱
  رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال مطرح کرد

  استفاده از بازاریابی دیجیتال در فروش سفال و سرامیک شهرضا

  رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال گفت: در شهرستان شهرضا سفال، سرامیک و فرش باکیفیت تولید می‌شود، می‌توان با استفاده از بازاریابی دیجیتال زمینه فروش این محصولات را در سطح کشور و جهان فراهم کرد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از شهرضا، سید مرتضی موسویان صبح امروز در جلسه بررسی ظرفیت‌ها و چالش‌های توسعه فرهنگی شهرضا، اظهار داشت: با از بین رفتن مشاغل صنعتی و کشاورزی باید سالیانه 2.6 درصد شغل در کشور ایجاد می‌شد اما متأسفانه این مسئله محقق نشد بنابراین لازم است در شرایط فعلی با استفاده از فناوری‌های دیجیتال برای ایجاد اشتغال پایدار اقدام کرد.

  رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال تصریح کرد: آمارها نشان می‌دهد در آینده نزدیک 3درصد از جمعیت در بخش کشاورزی، 4 درصد در بخش صنعت و 93 درصد در بخش خدمات مشغول می‌شوند، بنابراین باید برای مدیریت این وضعیت با استفاده از امکانات موجود برنامه‌ریزی کنیم.

  وی گفت: سیستم اجرایی کشور مجبور است در آینده نزدیک خدمت‌گرا باشد و این سخن به این معنا است که در آینده روند مدیریت منابع باید به سمت توسعه و تجهیز مراکز خدماتی و پشتیبانی این مراکز تغییر کند.

  موسویان بیان کرد: یکی از اصول مهم موردنیاز کشور تقویت و توسعه مشاغل خانگی و تقسیم خطوط تولید در منازل و حمایت دیجیتال این مراکز است.

  وی تصریح کرد: به‌عنوان نمونه در چین باوجود افزایش آمار جمعیتی و تراکم جمعیت در برخی مناطق، دولت با حمایت از تولیدکنندگان از طریق ایجاد بازارهای عرضه و فروش محصولات و بازاریابی آن در سطح بین‌المللی معضل بیکاری را مهار کرده است.

  رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال کشور افزود: در شهرضا سفال و سرامیک و فرش باکیفیت تولید می‌شود تا جایی که این محصولات دارای شهرت جهانی هستند حال می‌توان با استفاده از بازاریابی دیجیتال زمینه فروش این محصولات در سطح کشور و جهان را فراهم کرد.

  وی گفت: در روش جدید بازاریابی دیجیتال، هر تولید کننده محصول خود را در قالب یک برند اختصاصی و با دریافت کد رهگیری به ثبت می‌رساند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی