اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۵۱ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۳۵

  جشنواره بورس ایده‌های انرژی در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود

  مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه سمنان از برگزاری چهارمین جشنواره بورس ایده‌ها در حوزه انرژی در تالار دانش این دانشگاه خبر داد.

  مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه سمنان از برگزاری چهارمین جشنواره بورس ایده‌ها در حوزه انرژی در تالار دانش این دانشگاه خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه سمنان، دکتر احسان برهانی با اعلام این خبر گفت: این جشنواره در راستای تحقق کسب ایده‌ها در زمینه انرژی و ارتقاء سطح علمی دانشجویان و علاقمندان در حوزه انرژی و گسترش فناوری، خلاقیت و ایده پروری برگزار می‌شود.

  وی با بیان اینکه این جشنواره اسفند ماه امسال برگزار می‌شود، افزود‌: چهارمین جشنواره بورس ایده‌ها در حوزه انرژی به همت مرکز کارآفرینی و با همکاری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

  برهانی با بیان اینکه فراخوان این جشنواره در هشت محور با موضوع انرژی اعلان شده است، ادامه داد: تکنولوژی‌های نوین انرژی، تکنولوژی‌های انرژی هسته‌های اقتصاد، انرژی و محیط‌ زیست، صرفه‌جویی و بهینه‌سازی انرژی، انرژی‌های تجدید پذیر، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنعت آب و برق و انرژی و بحران آب محورهایی هستند که علاقمندان می‌توانند ایده‌های خود را تا 14 بهمن به دبیرخانه این جشنواره در پردیس شماره یک دانشگاه سمنان – مرکز کار آفرینی ارسال کنند.

  مدیر مرکز کارآفرینی دانشگاه سمنان اظهار کرد: ایده‌های برتر پس از داوری به پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان معرفی می‌ شوند تا برای تجاری‌سازی و ایجاد ثروت از آنها حمایت شود.

  مسؤول برگزاری جشنواره بورس ایده‌ها گفت: دو شاخص خلاقیت و کارایی ملاک اصلی داوری ایده‌های ارسالی است.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی