اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۴۸ انتشار : ۲۹ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۵۳

  یک آژانس تبلیغاتی برگزیده جشنواره ملی قهرمانان صنعت شد

  «کانون ایران نوین» در یازدهمین دوره جشنواره ملی قهرمانان صنعت ایران به عنوان برند برگزیده در بخش کیفیت خدمات معرفی شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم به نقل از کانون ایران نوین، این کانون به عنوان بزرگترین آژانس تبلیغاتی ایران در سال‌های اخیر با وجود تحریم‌های بی‌سابقه و دشواری‌ها و تنگناهای اقتصادی با فعالیت تخصصی و همه‌جانبه در عرصه تبلیغات به معرفی و شناسایی برندهای داخلی و اطلاع‌رسانی درباره تولید‌کنندگان ایرانی پرداخته است و بسیاری از برندهای داخلی توسط این آژانس به فعالان اقتصادی، صاحبان صنایع و تجارت و مردم شناسانده شده‌اند. فعالیت‌های بازاریابی و تبلیغاتی «کانون ایران نوین» که با استفاده از قوه خلاقه و نگاه هنری انجام می‌گیرد منجر به تقویت تولید و اقتصاد داخلی و به تبع آن صادرات کالای ایرانی می‌انجامد.

  این کانون علاوه بر فعالیت‌های تجاری در عرصه فرهنگ به تولید فیلم‌های ارزشمند سینمایی پرداخته که این فیلم‌ها موفق به دریافت جوایز معتبر داخلی و خارجی شده است. «کانون ایران نوین» در طی سال‌های گذشته با اشتغالزایی و ایجاد فرصت برای نخبگان و فارغ‌التحصیلان علمی و هنری نزدیک به دو هزار  شغل ایجاد کرده و بسیاری از دارندگان مدارک معتبر دانشگاهی در حال کار و فعالیت در این آژانس بزرگ تبلیغاتی هستند.
  بزرگترین آژانس تبلیغاتی ایرانی همچنان و با قدرت‌تر از گذشته در حمایت از تولیدات داخلی و بازشناسایی آن در عرصه تجارت خارجی مصرانه فعالیت خواهد نمود و با نهایی شدن برجام، بر ایجاد تعامل و ارتباط بیشتر با بخش‌های اقتصادی و تجاری خارج از کشور، به سهم خود در شکوفایی بخشی از اقتصاد ایران اسلامی و تحقق اقتصاد مقاومتی گام‌های موثری خواهد برداشت.
  یازدهمین دوره از این جشنواره که یکی از معتبرترین جشنواره‌ها برای تجلیل از برترین و موفق‌ترین شرکت‌‌های تجاری ایرانی است 26 دی‌ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد و «کانون ایران نوین» به عنوان یکی از 100 برند برتر ارزشمند ایران در این جشنواره مورد تجلیل قرار گرفت.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :صنعت تبلیغات