اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۴۶ انتشار : ۲۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۸
  رئیس انجمن صنعت پخش گیلان:

  نخستین هنرستان تخصصی فروش و بازاریابی کشور در گیلان تأسیس می‌شود

  رئیس انجمن صنعت پخش گیلان گفت: برای نخستین بار در کشور هنرستان تخصصی فروش و بازاریابی در گیلان تأسیس می‌شود.

  حسین کوچک در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با بیان اینکه برای از بین بردن و تأمین خلاء بزرگ نیروی انسانی متخصص که امروز از اصلی‌ترین دغدغه‌های مدیران در کشور است، اظهار داشت: برای نخستین بار در کشور هنرستان تخصصی فروش را در گیلان دایر می‌کنیم و این هنرستان به‌عنوان یک پدیده جدید در کل کشور است.

  وی با بیان اینکه مجوزهای لازم برای راه‌اندازی این هنرستان از وزارت آموزش و پرورش گرفته شد، خاطرنشان کرد: این هنرستان با 7 کلاس 30 نفره، 4 کلاس 30 نفره پسرانه و 2 کلاس 30 نفره دخترانه از سال تحصیلی جدید آغاز به فعالیت می‌کند.

  رئیس انجمن صنعت پخش گیلان خاطرنشان کرد: در سال‌های آینده با پرورش و آموزش تخصصی حوزه بازاریابی و فروش به جونان این مرز و بوم آن‌ها را به سمت و سوی پذیرش شغل تأثیرگذار بازاریابی تخصصی سوق می‌دهیم.

  کوچک، تأثیرات این هنرستان را مستقیم بر اشتغال استان دانست و افزود: یکی از مهم‌ترین مزایای این هنرستان این است که برخلاف دیگر رشته‌های تحصیلی در آن تضمین شغلی وجود دارد.

  وی با اشاره به اینکه در ایام تحصیل دانش آموزان در صنایع مختلف پخش دوره‌های کارآموزی را می‌گذرانند خاطرشان کرد: افراد بعد از فارغ التحصیلی از این هنرستان مستقیماً می‌توانند در یکی از بنگاه‌های اقتصادی استان مشغول به‌کار شوند.

  رئیس انجمن صنعت پخش گیلان با بیان اینکه این هنرستان مزایای ویژه‌ای برای افراد هوشمند و با استعداد پیش‌بینی و تصریح کرد: دانش آموزانی که از خود هوشمندی لازم و استعداد نشان دهند شامل تخفیف 80 درصدی در پرداخت شهریه هنرستان می‌شوند و تمام مدیران پخش در سراسر استان گیلان آمادگی خود را در راه‌اندازی این هنرستان اعلام و از این پدیده تأثیرگذار استقبال کرده‌اند.

    وی با اشاره به اینکه تمامی عوامل اجرایی از قبیل مدیر معاون و مدرسان این هنرستان شناسایی شده‌اند، افزود: اولین هنرستان تخصصی فروش و بازاریابی در کشور از سال تحصیلی جدید در گیلان آغاز به‌کار می‌کند و این هنرستان در گیلان می‌تواند به‌عنوان یک الگو برای سایر استان‌های کشور باشد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی