اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۳۲ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۵۰
  به همت موسسه ایده انجام شد

  برگزاری همایش «بازاریابی ورزشی»

  همایش علمی «بازاریابی ورزشی» با سخنرانی مسئولان ورزشی کشور و همراه با رونمایی از کتاب «بازاریابی ورزشی»، در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.

  همایش علمی «بازاریابی ورزشی» با سخنرانی مسئولان ورزشی کشور و همراه با رونمایی از کتاب «بازاریابی ورزشی»، در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از سرویس بازار ایسنا، برگزاری همایش علمی «بازاریابی ورزشی» و مراسم رونمایی از کتاب «بازاریابی ورزشی» اثر پروفسور ماتیو دی.شانک به همت موسسه «ایده» برگزار می‌شود.

  در این همایش علمی، عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی وزیر ورزش و جوانان، حمید قاسمی، مدیر رادیو ورزش و عضو هیئت علمی دانشگاه پیام‌نور، محمد احسانی، استاد دانشگاه تربیت مدرس و سارا کشکر، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی، سخنرانی می‌کنند.

  در این رویداد از کتاب «بازاریابی ورزشی» اثر پروفسور ماتیو دی. شانک، با حضور دکتر کامبیز حیدرزاده و دکتر امین اسداللهی مترجمان این اثر و همچنین سایر اساتید و صاحب نظران بازاریابی کشور رونمایی می‌شود. این کتاب که توسط انتشارات «ایده» منتشر شده، در چهار بخش متمایز اما وابسته به یکدیگر، دیدگاهی استراتژیک نسبت فرآیند بازاریابی ورزشی را ارائه می‌دهد.

  برگزاری کارگاه آموزشی «بازاریابی ورزشی» با تدریس امین اسداللهی نیز از برنامه‌های جنبی این همایش است که متقاضیان در صورت تمایل، مدرک این کارگاه آموزشی را دریافت می‌کنند.

  همایش علمی «بازاریابی ورزشی» به همراه رونمایی از کتاب «بازاریابی ورزشی» از ساعت 16 تا 18 چهارشنبه 23 دی ماه در آکادمی ملی المپیک به آدرس خیابان سئول، بالاتر از بزرگراه نیایش، ورودی غربی مجموعه ورزشی انقلاب، آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی