اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۲۷ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۵
  رئیس دانشگاه الزهرا (س):

  مرکز کارآفرینی فارغ التحصیلان دانشگاه الزهرا (س) افتتاح می‌شود

  رییس دانشگاه الزهرا از راه اندازی مرکز کارآفرینی فارغ التحصیلان این دانشگاه خبرداد.

  رییس دانشگاه الزهرا از راه اندازی مرکز کارآفرینی فارغ التحصیلان این دانشگاه خبرداد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر انسیه خزعلی در جشن دانش آموختگی دانشگاه الزهرا (س) با اشاره به قدمت پنجاه ساله این دانشگاه اظهار کرد: دانشگاه الزهرا با توجه به قدمت پنجاه ساله خود توانسته زنان کارآمد، مدیر، مدبر و همسر و مادران نمونه تربیت کند.

  وی با بیان اینکه دانشگاه الزهرا در سال گذشته به درجه یک درصد برتر دانشگاه‌های جهان دست یافته است افزود: در برنامه عملیاتی دانشگاه الزهرا، برای سال آینده دانش آموختگان این دانشگاه نقش مهمی دارند.

  رئیس دانشگاه الزهرا از راه اندازی مرکز کارآفرینی در این دانشگاه با همکاری معاونت امور زنان ریاست جمهوری خبر داد افزود: این مرکز به زودی آغاز به کار می‌کند و فرصت‌های کارآفرینی چه به صورت مجازی و چه به صورت حقیقی برای فارغ التحصیلان برپا می‌شود.

  دکتر خزعلی با اشاره به چشم انداز 20 ساله دانشگاه الزهرا، (س) اظهار کرد: دانشگاه الزهرا (س) در چشم انداز 20 ساله قصد دارد به عنوان دانشگاه جامع تک جنسیتی اول در جهان مطرح شود. این دانشگاه اکنون در رتبه هشتم دانشگاه‌های تک جنسیتی جهان قرار دارد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایسنا در ادامه مراسم دکتر مشیر مشاور شهردار تهران در امور بانوان با اشاره به تحصیل خود در دانشگاه الزهرا (س) گفت: زمانی که در دانشگاه الزهرا تحصیل می‌کردم مزایای این دانشگاه برایم ناشناخته بود اما با حضور در دانشگاه‌های دیگر خاص بودن دانشگاه الزهرا نمود بیشتری پیدا کرد.

  وی ادامه داد: من معتقد نیستم که همه دانشگاه‌ها باید تک جنسیتی باشند اما وجود چنین دانشگاهی اهمیت قائل شدن برای زنان است.

  مشاور شهردار تهران در امور بانوان با تاکید بر اینکه دانشگاه الزهرا (س) از سیاست زدگی دوری می‌کند، اظهار کرد: دانش آموختگان دانشگاه الزهرا (س) نسبت به بسیاری از دانشگاه‌های دیگر نگاه موشکافانه‌ تری دارند. رسالت زنان تربیت نیروی انسانی و نسل آینده است و من امیدوارم دانش آموختگان دانشگاه الزهرا (س) در این مسیر گام بردارند.

  انتهای پیام

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی