اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۲۶ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۲۵

  نگرانی ساکنان حکیمیه از حضور معتادان زن بهبود یافته در این محله

  تهران- ایرنا- دبیرشورایاری محله حکیمیه از نگرانی مردم این محله در پی ایجاد کمپ های کارآفرینی برای معتادان زن بهبود یافته و حضور آنان در این محله خبر داد.

  سیدمحسن حمزه پور روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اهالی محله حکیمیه در پی تجهیز کارخانه قدیمی این محل و تبدیل آن به کمپ کارآفرینی برای معتادان زن بهبود یافته، اعتراض خود را به شورایاری اعلام کرده اند.
  وی گفت: این کارخانه قدیمی در زمینی به مساحت 33 هزار متر مربع احداث شده و دارای 15 سوله غیر فعال است که اخیرا از سوی معاونت فرهنگی شهرداری تهران تجهیز شده است.
  دبیرشورایاری محله حکیمیه افزود: در ابتدا عنوان شد که پنج هزار معتاد بهبود یافته قرار است به این محل بیایند اما اکنون مشخص شده که تمام معتادان زنی که در کمپ شفق بهبود یافته اند برای کار به این محل منتقل می شوند.
  وی گفت: در سال های اخیر شهرداری تهران هر وقت برای ساماندهی یک مساله یا آسیب تصمیمی گرفته، آن را به سمت محله حکیمیه سوق داده است.
  دبیرشورایاری محله حکیمیه افزود: بازار گوسفندفروشان و مرکز خرید و فروش خودروها برای ساماندهی به این محله منتقل شد.
  حمزه پور با بیان وعده احداث شهربانو در پارک ساحلی در این محله گفت: این وعده عملی نشد و شهرداری به بهانه احداث پارک آبی به جای شهربانو برای احداث تعمیرگاهی برای خودرو های سنگین گودبرداری کرده است.
  حمزه پور با بیان اینکه مردم این محل، کارمندان بازنشسته دولت و نیروهای مسلح هستند، تاکید کرد: مردم از این همه بی مهری ناراحت هستند و مسئولان باید آنها را توجیه کنند.
  محله حکیمیه از شمال به بزرگراه شهید بابایی، از جنوب به بزرگراه شهید زین الدین، از شرق به خیابان احسان و از غرب به خیابان دماوند محدود می شود.
  هفت دانشگاه، چهار حوزه علمیه، 36 مدرسه دولتی و غیر انتفاعی در این محله وجود دارد و بر اساس آخرین آمار نفوس و مسکن دارای جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر است.
  تهرام/7244//1348

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی