اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۱۶ انتشار : ۲۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۸

  وجود کارخانه نشانه صنعتی شدن نیست/ نگاه بخش اداری به کارآفرینی اصلاح شود

  ارومیه - ایرنا - استاندار آذربایجان غربی گفت: وجود کارخانه نشانه صنعتی شدن نیست و باید نگاه خلاقانه در راستای صنعتی شدن، ایجاد اشتغال و کارآفرینی داشته باشیم.

  قربانعلی سعادت روز یکشنبه در جمع بانوان کارآفرین آذربایجان غربی افزود: در راستای توسعه کارآفرینی علاوه بر تمایل و اهتمام بخش خصوصی باید بخش اداری نیز نگاه خود را به این بخش تغییر دهد و توجه لازم را برای تسهیل مقدمات این بخش فراهم کند.
  وی اضافه کرد: برخی مدیران و کارشناسان ادارات مختلف همکاری های لازم را برای توسعه کارآفرینی و تسهیل تجارت انجام نمی دهند که این روند باید اصلاح شود.
  وی اظهار کرد: در چهار روز گذشته نزدیک به 40 کامیون موز در مرز بازرگان به دلیل برخی مشکلات موجود، یخ زدند.
  سعادت همچنین با اشاره به به مشکل تامین اعتبار دولتی در کشور و استان ادامه داد: در حالی که امروز نفت را به قیمت کمتر از 30 دلار می فروشیم مجبور هستیم در کنار تامین منابع مالی حقوق و دستمزد، یارانه ها را نیز پرداخت کنیم و این امر در کنار بدهی های گذشته، کمر دولت را شکسته است.
  وی با اشاره به تلاش برخی کشورهای مرتجع منطقه در راستای به انزوا کشیدن ایران پس از اجرایی شدن برجام گفت: در این شرایط می توانیم با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و مدیریت بدون پول در راستای توسعه کشور بیش از پیش گام برداریم.
  وی در خصوص راه اندازی شهرک سنگ در جنوب آذربایجان غربی با سرمایه گذاری بخش خصوصی ابراز آمادگی کرد و افزود: ما آماده واگذاری زمین و زیرساخت های لازم برای این شهرک هستیم و آن را تحویل صنعتگران می دهیم تا صاحبان صنایع در آن مشغول فعالیت اقتصادی شوند.
  استاندار آذربایجان غربی اظهار کرد: راه اندازی مجتمع های آموزشگاهی و کارگاه های آموزشی فرش و قالی بافی نیز مورد توجه جدی مدیران استانی است و می توان با همکاری بخش خصوصی در این خصوص نیز کارهای موثری انجام داد.
  در این جلسه، کارآفرینان بانوی آذربایجان غربی انتقادها و پیشنهادهای خود را در راستای توسعه بخش کارآفرینی در استان ارائه کردند.
  2093

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی