اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۱۳ انتشار : ۲۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۱۵
  مدیرکل کمیته‌ امداد استان اردبیل:

  930 نفر از مددجویان اردبیل در نوبت دریافت تسهیلات کارآفرینی هستند

  مدیرکل کمیته‌ امداد استان اردبیل گفت: در حال حاضر بیش از 930 نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اردبیل در نوبت دریافت تسهیلات کارآفرینی و اشتغال هستند.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بهروز زلالی صبح امروز در دیدار با مدیران عامل برخی بانک‌های اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر بیش از 930 پرونده مددجویان تحت حمایت کمیته‌ امداد استان اردبیل در بانک‌های عامل استان در نوبت دریافت تسهیلات هستند.

  وی با بیان اینکه یک هزارو 831 پرونده برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی شده‌اند، افزود: از این تعداد سهمیه‌های تعیین شده برای هر کدام از بانک‌ها تنها 900 پرونده جذب و پرداخت شده‌اند که سهم بانک سپه از این تعداد اشتغال 84 پرونده بوده که تعداد جذب شده و پرداختی تسهیلات اشتغال از سوی بانک سپه تنها 48 پرونده است.

  مدیرکل کمیته‌ امداد استان اردبیل بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه تعداد 36 پرونده‌ معرفی شده به بانک سپه پشت نوبت دریافت تسهیلات اشتغال هستند که خواستار پرداخت تسهیلات این تعداد از معرفی شدگان هستیم.

  زلالی با بیان اینکه کمترین اقساط معوقه بانک‌ها مربوط به خانواده‌های تحت حمایت است، تسهیل در دریافت تضمین برای استفاده از تسهیلات اشتغال از سوی خانواده‌های تحت حمایت را خواستار شد و گفت: سهم بانک ملت برای پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان 416 پرونده بوده که تمامی این تعداد از سهمیه‌ تعیین شده به این بانک معرفی شده‌اند که در مدت 10 ماه تنها 178 نفر توانسته‌اند از طریق این بانک تسهیلات اشتغال دریافت کنند.

  وی با تأکید بر افزایش تعاملات طرفین تصریح کرد: تعداد 238 پرونده نیز پشت نوبت دریافت تسهیلات اشتغال از سوی بانک ملت هستند که لازم است برای جذب و پرداخت تسهیلات این تعداد از پرونده‌ها تمهیدات لازم به عمل آید.

  مدیرکل کمیته‌ امداد استان اردبیل با بیان اینکه بانک ملی توانسته بیشترین پرداختی را در بین بانک‌های عامل به خود اختصاص دهد تعداد پرداختی تسهیلات اشتغال برای مددجویان کمیته‌ امداد را 381 پرونده برشمرد و اظهار کرد: تعداد سهمیه‌ بانک ملی برای جذب و پرداخت تسهیلات اشتغال 541 مورد بود که 160 پرونده نیز پشت نوبت جذب و دریافت تسهیلات اشتغالزایی هستند.

  زلالی تصریح کرد: سهمیه‌ تعیین شده برای پرداخت تسهیلات اشتغال مددجویان تحت حمایت از سوی بانک تجارت استان اردبیل 67 مورد است که در مدت 10 ماه گذشته از سال 37 مورد از این تعداد جذب و پرداخت شده‌اند و با جذب 30 مورد از پرونده‌های راکد مانده در این بانک سهم این بانک در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی تأمین شده و رضایت قلبی خانواده‌ها فراهم خواهد شد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی