اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۸۰۰ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۵۲

  صندوق کارآفرینی امید در شهرستان مهدی‌شهر افتتاح شد

  اولین شعبه از صندوق کارآفرینی امید با حضور مسئولان در شهرستان مهدی‌شهر افتتاح شد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از مهدی‌شهر، با حضور فرماندار شهرستان مهدی‌شهر، ابوالقاسم چتری مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سمنان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی مهدی‌شهر، صندوق کارآفرینی شهرستان مهدی‌شهر افتتاح شد.

  محمدرضا قنبری در حاشیه این افتتاحیه بابیان اینکه باید به خدمت صادقانه و ایجاد تسهیلات مناسب برای جوانان و کارآفرینان توجه ویژه‌ای شود اظهار داشت: صندوق‌های کارآفرینی امید با تعدد شعب در سراسر کشور و خدمات مناسب در حوزه اشتغال جوانان می‌تواند کمک چشمگیری به راه‌اندازی کارآفرینی و اشتغال مناسب جوانان نماید.

  وی تصریح کرد:در حال حاضر باید به اشتغال‌زایی جوانان نگاه جدی‌تری داشت و با همت همه مسئولان راه اشتغال برای جوانان هموار کنیم.

  ابوالقاسم چتری نیز در این مراسم اظهار داشت: مردم استان سمنان همانند همیشه در صحنه‌های مختلف پرشور و گسترده حضور می‌یابند و با حضور خود نیز در هر عرصه‌ای افتخارآفرین هستند.

  مدیر صندوق کارآفرینی امید استان سمنان تصریح کرد: از مردم خوب این استان می‌خواهیم در سپرده‌گذاری در صندوق کارآفرینی امید نیز، درزمینهٔ رشد و شکوفایی و همچنین کاهش میزان بیکاری کشور نیز گام بردارند.

  وی با بیان اینکه صندوق کارآفرینی امید باهدف حمایت از کارگاه‌های خرد و کوچک تشکیل‌شده است افزود: این صندوق پرداخت وام جهت اشتغال‌زایی تا سقف30 میلیون تومان و کارفرمایی تا سقف 100 میلیون تومان درباز پرداخت 5 ساله را به مردم شهرستان مهدی‌شهر ارائه می‌کند.

  چتری با اشاره به منابع موجود در صندوق معرفی افراد جویای کار جهت دریافت تسهیلات را متذکر شد تا با کمک صندوق بتوان اشتغال پایدار را در استان سمنان ایجاد نمود.

  رئیس شورای اسلامی شهر مهدی‌شهر نیز در حاشیه افتتاح صندوق کارآفرینی امید در شهرستان مهدی‌شهر اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید با نگاه کارآفرینی به دنبال راهی برای اشتغال‌زایی است.

  علی بخش کسائیان افزود: ایجاد اشتغال، حمایت از کارآفرینان و امیدآفرینی در جامعه به‌ ویژه نسل جوان در حیطه فعالیت‎های این صندوق است.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی