اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۸۹ انتشار : ۷ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۴۱
  فرماندار دهلران عنوان کرد

  راه‌اندازی کارگاه‌های کارآفرینی ویژه بهبودیافتگان اعتیاد در دهلران

  فرماندار دهلران گفت: 3 کارگاه کارآفرینی ویژه بهبودیافتگان از اعتیاد در دهلران راه‌اندازی شده است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از دهلران، امیدعلی سبزی امروز در نشست شورای پیشگیری از مواد مخدر شهرستان دهلران، اظهار داشت: برای مبارزه با اعتیاد بهترین روش انجام کارهای فرهنگی است.

  وی با بیان اینکه در شهرستان دهلران سه کارگاه کارآفرینی ویژه بهبودیافتگان اعتیاد راه‌اندازی شده است، افزود: برای راه‌اندازی این کارگاه‌ها و تجهیز آن‌ها 45 میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.

  فرماندار دهلران با بیان اینکه سه مرکز مشاوره و یک مرکز اورژانس اجتماعی در شهرستان دهلران فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: برای مبارزه با اعتیاد باید با خورده فروشان مواد مخدر به صورت جدی برخورد شود.

  وی گفت: در سال گذشته 30 واقعه طلاق به دلیل اعتیاد در دهلران ثبت شده است و امسال تاکنون تنها هشت مورد از 51 ازدواج ثبت شده در دهلران به دلیل اعتیاد منجر به طلاق شده است.

  سبزی تصریح کرد: آمار طلاق نسبت به سال گذشته در شهرستان دهلران 25 درصد کاهش داشته است که لازم است با انجام و برگزاری اقدامات فرهنگی و اجتماعی مناسب این آمار را بیش از پیش کاهش دهیم.

  وی افزود: لازم است که فراهم کردن شرایط مناسب برای اشتغال بهبود یافتگان از اعتیاد روی آوردن مجدد آن‌ها را به سمت مواد مخدر به صفر برسانیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی