اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۷۵ انتشار : ۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۶
  مدیرکل صنعت و معدن مازندران:

  شهرک صنفی برنج استان مازندران در آمل ایجاد می‌شود

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به تولید بالای برنج مازندران در آمل، گفت: شهرک صنفی برنج مازندران در آمل ایجاد می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از ساری  به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، محمد محمدپور در حاشیه جلسه میز صادراتی ترکمنستان اظهار داشت: با مشارکت 420 نفر از تجار برنج شهرستان آمل، کارخانه داران شالیکوبی وکشاورزان در زمینی به مساحت 172 هزار مترمربع با سرمایه اولیه 50 میلیارد شروع شد.

  وی بیان داشت: پروژه فوق با پیشرفت فیزیکی بیش از 50 درصد درحال احداث بوده است.

  محمد پور با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پروژه در خرداد 94 آغاز شد، افزود:  این شهرک مشتمل بر 400 انبار به وسعت 50 هزار متر مربع برای تجار برنج و سهامداران است.

  وی با بیان اینکه در این پروژه کارخانه‌های بسته بندی، سورتینگ پیشرفته، سالن همایش، سالن معاملات، دفاتر vip، دفاتر بیمه، گمرک، مرکز تحقیقات بازاریابی، آزمایشگاه مجهز و سایر بخش‌های اداری وخدماتی وتحقیقاتی و موسسات اقتصادی و بانک‌ها در نظر گرفته شده است، گفت: پیش بینی‌های لازم برای امکانات رفاهی از قبیل مسجد، مهمانسرا، تالارپذیرایی و رستوران و سایر سرویس‌های رفاهی مخصوص صورت گرفته است.

  مدیرکل صنعت، معدن و تجارت مازندران, اهداف ساخت پایانه صادراتی و شهرک صنفی برنج آمل را  ساماندهی نظام تولید و توزیع و بازاریابی و فروش محصولات برنج و محصولات وابسته دربین خریداران، حمایت و مشاوره تولیدات محصولات با کیفیت صادراتی با استفاده از معرفی ارقام تجاری و حرکت به سمت ایجاد نظام کشت و بازاریابی نوین بیان کرد.

  وی, امکان صادرات برنج با کیفیت بسیار مرغوب و سالم به کشورهای هدف و امکان واردات با ارز مابه ازا، تولید محصول سالم با آموزش کشاورزان و تولیدکنندگان و خرید برنج آنها به قیمت مناسب، کمک به دولت در امر نظارت بر نحوه عرضه و کنترل قیمت و برنامه‌ریزی برای واردات برنج مورد نیاز و حرکت به سمت شناسنامه دار کردن برنج‌های ایرانی و جلوگیری از اختلال و آلودگی‌های جانبی را از دیگر اهداف این پروژه عنوان کرد.

  محمد پور  تصریح کرد: انتظار می‌رود مسئولان استانی و محلی در تامین  زیرساخت مورد نیاز کمک تا سال آینده شاهد بهره برداری این پروژه  باشیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی