اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۷۴ انتشار : ۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۶
  فعالیت کارگروه پس از معرفی نماینده‌ها آغاز خواهد شد

  ترابیان: در قرارداد با خوما بحثی مطرح شد که به سود منافع ملی نبود

  عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت که در خصوص امضای قرارداد با شرکت خوما برای اسپانسری تیم ملی، بحثی در قرارداد مطرح شده که به سود منافع ملی نبوده است.

  عباس ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص اینکه بحث تشکیل کارگروهی از سوی فدراسیون فوتبال و صداوسیما برای تعیین تکلیف حق پخش تلویزیونی بازی‌های ملی چیست، گفت: ما در این خصوص با صداوسیما به توافقی رسیدیم و اولین گام این است که نماینده‌های فدراسیون را برای حضور در کارگروه معرفی کنیم.

  وی افزود: برای تشکیل کارگروه باید افرادی از سوی هر دو طرف معرفی شوند که صداوسیما هم این کار را انجام خواهد داد تا کار این کارگروه به صورت رسمی شروع شود. سیاست این کارگروه نیز برای پیشبرد کارها دیده شدن منافع طرفین است و هر دو طرف به محدودیت‌ها و مشکلات یکدیگر واقف هستند. از همین رو باید این مسائل را کنار هم گذاشته و مشکلات را حلاجی کنیم تا این همکاری و تعامل منجر به موفقیت تیم‌های ملی، امید، فوتسال، فوتبال ساحلی و دیگر تیم‌های رده‌های ملی شود.

  عضو کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره اینکه بحث انتخاب اسپانسر تیم ملی به کجا رسید و در نهایت کدام اسپانسر البسه تیم ملی را تأمین خواهد کرد، اظهار داشت: در این خصوص هنوز تصمیم نگرفته‌ایم. قرار بود این هفته جلسه‌ای را با کفاشیان برگزار کنیم که این جلسه به دلیل مشغله کاری رئیس فدراسیون به هفته آینده موکول شد.

  ترابیان در خصوص اینکه انتخاب خوما به عنوان اسپانسر تهیه البسه تیم ملی نهایی شده بود و چه اتفاق افتاد که با این اسپانسر قرارداد امضا نشد، خاطرنشان کرد: با این اسپانسر توافق کرده بودیم، اما آنها در قرارداد بحثی را مطرح کردند که به سود ما و منافع ملی نبود که از همین‌رو از قرارداد بستن با آنها پشیمان شدیم.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی