اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۷۰ انتشار : ۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۵

  کارآفرینی باید در جهت تولیدات داخلی باشد

  نماینده انارستان گفت: کارآفرینی باید در جهت تولیدات داخلی باشد و در حوزه تعالی جامعه مورد استفاده قرار گیرد تا سطح کیفی آموزش‌ها ارتقاء یابد.
  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگار حوزه آموزش و پرورش  گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نعنا کار نماینده انارستان در جشنواره نوجوان خوارزمی با رویکرد کارآفرینی اظهار داشت: در این جشنواره محیطی را با رویکرد فرهنگ کارآفرینی ایجاد کردیم که به سوی تولیدات داخلی پیش برود و رژیم‌های آموزشی، حقوقی، سیاسی و کارآفرینی از حالت فرد گرایی به جمع گرایی تغییر کند که در همین راستا باید از کارآفرینان حمایت شود. 
  وی در ادامه گفت: دانش‌آموزان یاد می‌گیرند که کارآفرین باشند و تولید ثروت کنند و در این سیستم باید نگاه به مدرک گرایی کاهش یابد و به مهارت‌ها بها داده شود چرا که امروزه افراد در جامعه انتظار ایجاد شوق از سوی دولت را دارند ولی باید بتوانند با شناسایی توانایی و ارزشهای درونی خود اشتغال زایی کنند و آینده‌شان را مبتنی بر اندیشه و فکر رقم بزنند. 
  نعنا کار تصریح کرد: در این جشنواره محیطی محیا می‌شود تا دانش‌آموزان ایده و محصولات تولیدی خود را ارائه دهند که این محصولات باید قابل توسعه باشد و در محیط جامعه استفاده شود تا سطح کیفی آموزش‌ها ارتقاء داده شود که در این راستا باید حمایت‌های جدی‌تر صورت گیرد.

   
  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی