اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۶۶ انتشار : ۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۲

  کفش‌های یخی برای لکسوس NX +عکس

  لکسوس دوباره با NX می‌آید، این بار بخش بازاریابی شرکت خودروسازی لکسوس با یک ایده خلاقانه و بیشتر غیرعقلانی، خودروی کراس اوور NX را بر روی چهار عدد چرخ یخی سوار کرده است، بله، دقیقا چرخ‌های یخی!!
  وب‌سایت خودرو بانک: لکسوس دوباره با NX می‌آید، این بار بخش بازاریابی شرکت خودروسازی لکسوس با یک ایده خلاقانه و بیشتر غیرعقلانی، خودروی کراس اوور NX را بر روی چهار عدد چرخ یخی سوار کرده است، بله، دقیقا چرخ‌های یخی!!

  کفش‌های یخی برای لکسوس NX

  براساس اطلاعاتی که در خبر مربوطه درج شده است، چرخ‌های این کراس اوور آسیایی به مدت 5 روز در دمای منفی 22 درجه سانتی گراد نگه داری شده است تا بدون هیچگونه مشکلی این چرخ‌های جدید لکسوس توانایی تحملش را داشته باشند. این چرخ‌های جدید یخی، به مدت 3 ماه درگیر طراحی، پژوهش و تست بوده‌اند و توسط لیزرهای دقیق اسکن شده‌اند و سپس با استفاده از نرم افزارهای کامپیوتری و تکنیک‌های کنترل عددی به آزمایش آن پرداخته‌اند تا در نهایت چنین چرخ‌هایی بدست آید.

  کفش‌های یخی برای لکسوس NX

  در ادامه، بخش بازاریابی لکسوس عنوان کرد که این چرخ‌ها را از آب نرم یا به عبارتی دیگر، از آب در جریان ساخته است، به همین دلیل پس از درآوردنشان از فریزر اینقدر شفاف و صاف هستند. در ضمن برای زیبایی بیشتر این چرخ‌ها نیز از نورپردازی LED استفاده شده که جلوه‌ای تماشایی برجای گذاشته‌اند.

  در آخر باید گفت که این کار صرفا یک کار تبلیغاتی برای معرفی و شناساندن بهتر لکسوس NX است و قطعا نباید انتظار عملکردی مثل لاستیک‌های استاندارد را از آن‌ها داشت.

  کفش‌های یخی برای لکسوس NX
  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی