اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۶۵ انتشار : ۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۵۲
  ساکت:

  شریک علمی سازمان لیگ 5 دی ماه معرفی می‌شود

  مشاور عالی و مدیر بازاریابی سازمان لیگ از برگزاری مراسم رونمایی از تفاهم نامه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به عنوان شریک علمی سازمان لیگ خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت سازمان لیگ، محمدرضا ساکت گفت: مراسم رونمایی از تفاهم نامه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با حضور مهدی تاج نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و دکتر رضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی شنبه 5 دی 94 در روابط عمومی سازمان لیگ برگزار می‌شود.

  وی افزود: این تفاهم نامه زمینه اولین همکاری دو ارگان را در جهت فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی، انجام مطالعات راهبردی در حوزه‌های فنی، اجرایی، اداری و اقتصادی فوتبال و برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک اعم از تربیت مدیر بازاریابی باشگاه‌های فوتبال، تربیت سرپرست تیم‌های فوتبال و آموزش‌های علمی و کاربردی فراهم می‌آورد.

  ساکت گفت: همچنین دو طرح پژوهشی مشترک تحت عنوان «تدوین پروتکل حقوق فوتبال با تاکید بر درآمدزایی» و «طراحی کاراکتر سازمان لیگ فوتبال» در حال مذاکره و انجام است.

  مدیر بازاریابی سازمان لیگ اظهار داشت: پیرو این تفاهم‌نامه در نهمین همایش بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی، سازمان لیگ فوتبال در تاریخ 19 و 20 اسفندماه 94 اقدام به برگزاری اولین جشنواره پایان‌نامه ها و رساله‌های برتر در حیطه بازاریابی فوتبال می‌‌کند.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی