اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۶۲ انتشار : ۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۲
  مدیر اشتغال اداره کل تعاون سیستان و بلوچستان:

  مشاغل سبز سبب کاهش آسیب به محیط‌ زیست می‌شود

  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان گفت: مشاغل سبز با کارایی بالا در سطح جامعه سبب کاهش آسیب به محیط‌ زیست می‌شود.

  توران سرابندی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از زاهدان، اظهار داشت: مشاغل سبز با کارایی بالا در سطح جامعه سبب کاهش آسیب به محیط‌ زیست می‌شود.

  وی با اشاره به پیشنهاد اجرای طرح مهندسین سبز، اظهار داشت: در طرح مهندسین سبز، فارغ‌التحصیلان بیکار رشته کشاورزی با مشارکت مردم محل جهت احیاء و حفاظت از فضای سبز پارک‌ها به‌منظور زیباسازی شهر و تبدیل پارک‌ها به بوستان فعالیت می‌کنند.

  وی بابیان اینکه، در اجرای طرح حمایت از مشاغل خانگی تاکنون بالغ‌بر 1200 نفر از متقاضیان واجدالشرایط جهت دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی شدند، افزود: در سراسر جهان مشاغل خانگی به‌عنوان راهکاری مهم جهت ایجاد اشتغال و درآمد محسوب می‌شوند و متقاضیان مشاغل خانگی در صورت واجد شرایط بودن می‌توانند از انواع حمایت‌ها مانند تسهیلات، حق بیمه خویش‌فرما و بازارهای محلی جهت عرضه محصولات خانگی و غیره برخوردار شوند.

  مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: حوادث و بیماری‌ها، توسعه محیط‌های کاری سالم، ایجاد انگیزه و ارتقای بهره‌وری نیروی کار از مهم‌ترین مزایای مشاغل سبز است و گسترش مشاغل سبز با کارایی بالا در سطح جامعه سبب کاهش آسیب به محیط‌ زیست می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی