اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۵۶ انتشار : ۱ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۰

  بیش از شش میلیارد ریال اعتبار مشاغل خانگی به رفسنجان اختصاص یافت

  کرمان - ایرنا - فرماندار رفسنجان گفت: امسال شش میلیارد و 800 میلیون ریال از اعتبارات استانی در زمینه مشاغل خانگی به رفسنجان اختصاص یافت.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا حمید ملانوری روز دوشنبه در نشست کارگروه اشتغال شهرستان که در محل فرمانداری رفسنجان برگزار شد افزود: متقاضیان تسهیلات مشاغل خانگی که دارای گواهی و مجوزهای لازم هستند می توانند به صندوق کارآفرینی امید شهرستان مراجعه کنند و از مزایای این تسهیلات بهره مند شوند.
  وی تصریح کرد: با جذب سرمایه ها و هدایت آن به سمت کارآفرینی و اشتغال، می توان جوانان را از معرض آسیب های اجتماعی دور ساخت.
  وی گفت: مهمترین وظیفه اعضای کارگروه اشتغال، ارائه راهکار مفید به منظور جذب سرمایه ها و تسهیل در فرایند سرمایه گذاری است.
  فرماندار رفسنجان خاطرنشان کرد: برای جذب تسهیلات دو طرح دم نوش گیاهی و گلیم بافی در این کارگروه، تصمیمات لازم گرفته شد.
  وی گفت: طرح دم نوش گیاهی در رفسنجان به شش میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد که قرار شد فرمانداری رفسنجان برای جذب این مبلغ با اداره کل هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری هماهنگی های لازم را انجام دهد.
  ملانوری بیان کرد: طرح کارگاه گلیم بافی نیز به یک میلیارد ریال نیاز دارد که بنا به تفاهم نامه بین اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و صندوق کارآفرینی امید این اعتبار تأمین خواهد شد.
  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی رفسنجان نیز گفت: سقف اعتبارات مشاغل خانگی تا 50 میلیون ریال با بهره 4 درصد است که از طریق بانک های عامل صادرات و ملی به متقاضیان پرداخت می شود.
  محمد عسگری افزود: بیش از نیمی از اعتبارات استانی که امسال در حوزه مشاغل خانگی به رفسنجان تخصیص یافته است به بانک های عامل معرفی شده اند.
  7433/3028

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی