اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۵۰ انتشار : ۲۹ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۲۸
  عصر روز دوشنبه صورت می‌گیرد

  برگزاری جلسه فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با ربیعی

  جلسه اعضای فراکسیون تولید و اشتغال مجلس با وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در مورد وضعیت اشتغال و کارآفرینی در کشور دوشنبه برگزار می‌شود.

  سیدمرتضی حسینی دبیر فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم از برگزاری جلسه اعضای این فراکسیون با علی ربیعی وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در روز دوشنبه هفته جاری خبر داد و اظهار داشت: بررسی برنامه‌های این وزارتخانه برای ایجاد اشتغال و ساماندهی وضعیت بیکاران کشور و همچنین بررسی سیاست‌های دولت برای حل این مشکلات در برنامه ششم توسعه و بودجه سال آینده از اهداف برگزاری این جلسه است.

  وی ادامه داد: در این جلسه قرار است علی ربیعی و معاونین وی اجتماعی روند پیشرفت طرح‌های اشتغالزایی ویژه گروه‌های هدف، ساختارسازی توسعه کارآفرینی، برنامه‌های حوزه آموزش کاربردی و برنامه‌های کارآفرینی برای روستاها و شهرهای کوچک را تشریح کنند.

  دبیر فراکسیون تولید و اشتغال مجلس همچنین تصریح کرد: با توجه به ضرورت توجه به ایجاد رفاه و اشتغال پایدار در روستاها یکی از دغدغه‌های جدی نمایندگان برنامه‌ریزی دولت برای کارآفرینی در روستاهاست که در جلسه روز دوشنبه با وزیر کار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

  حسینی در پایان خاطرنشان کرد: نشست‌های اعضای این فراکسیون با نهادهای مختلف حوزه تولید و اشتغال هر هفته برگزار می‌شود تا بتوان برای رسیدگی صحیح و کارشناسی به بودجه سال 95 و برنامه ششم توسعه راهکارهای مناسبی تدوین و ارائه کرد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی