اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۴۳ انتشار : ۲۷ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۲۵

  پرداخت 76 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال توسط صندوق کارآفرینی امید در شهرستان زنجان

  زنجان - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان زنجان گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون 76 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال به متقاضیان اشتغال زایی و کارآفرینان در شهرستان زنجان پرداخت شده است.

  اصغر مادآبادی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه غالب خدمات این صندوق بر اعطای تسهیلات اشتغال برای جوانان متمرکز است، افزود: از ابتدای سال جاری تا کنون 343 فقره تسهیلات اشتغال زایی و کار آفرینی به متقاضیان پرداخت شده است.
  وی با بیان اینکه شعبه شهرستان زنجان این صندوق در اعطای تسهیلات نسبت به دیگر شعبه های استان پیشرو است، افزود: اعتبار امسال صندوق در این شهرستان در سال جاری به اتمام رسیده، ولی پیگیر هستیم تا برای مدت باقی مانده از سال هم اعتبار تسهیلات اشتغال برای متقاضیان جذب کنیم.
  مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان زنجان گفت: تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با اولویت قرار دادن طرح های کارآفرینی دارای توجیه فنی و اقتصادی و حمایت از کسب و کارهای کوچک در راستای ایجاد اشتغال پایدار پرداخت می شود.
  ماد آبادی افزود: تسهیلات صندوق کارآفرینی امید با اولویت قرار دادن طرح های مهم در راستای ایجاد اشتغال پایدار پرداخت می شود.
  وی ادامه داد: این صندوق در سال جاری تا کنون مبلغ 8 میلیارد و 70 میلیون ریال نیز تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج های جوان پرداخت کرده است.
  مادآبادی با اشاره به تفاهم نامه این صندوق با دانشگاه آزاد اسلامی، اظهار کرد: برای زوج های جوان دانشجو علاوه بر تسهیلات سه میلیون تومانی ازدواج، 10 میلیون تومان دیگر نیز اعطا می شود.
  وی اضافه کرد: بر اساس تفاهم نامه دیگری که این صندوق با بنیاد شهید منعقد کرده است، مبلغ 6 میلیون تومان به زوج های جوان متقاضی جامعه هدف، از سوی این صندوق تسهیلات ازدواج پرداخت می شود.
  7312/6085

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی