اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۳۸ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۵

  شرکت توسعه تجارت وسرمایه پایداربا هدف فروش محصولات مددجویان کمیته امداد تاسیس شد

  تهران- ایرنا- قائم مقام معاون اشتغال وخودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) ازتاسیس شرکت توسعه تجارت و سرمایه پایدارخبر داد و گفت: این شرکت با هدف بازاریابی و فروش محصولات مددجویان تحت حمایت کمیته امداد تاسیس و راه اندازی شده است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از ایرنا ازکمیته امداد امام خمینی (ره) منوچهر رزمجو با بیان اینکه وظیفه اصلی و عمده این شرکت بازاریابی و فروش محصولات مددجویان است، اظهارکرد: فعالیت این شرکت امسال بصورت پایلوت در استان تهران آغاز شده است.
  وی افزود: فعالیت شرکت توسعه تجارت و سرمایه پایدارامداد سال آینده درسراسر کشورگسترش خواهد یافت بطوری که نمایندگی های کمیته امداد در استانها و شهرستانها محصولات و تولیدات مددجویان را شناسایی می کنند و از طریق فروشگاه ها تحت حمایت آنها را به فروش می رسانند.
  رزمجو بازارشناسی را از اهداف دیگر تاسیس این شرکت عنوان کرد وافزود: شرکت توسعه تجارت وسرمایه پایدارامداد با شناسایی نیازهای بازار، تولیدات مددجویان را ساماندهی و هدایت می کند.
  قائم مقام معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد با اشاره به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب مبنی برتوجه جدی به اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: ما معتقدیم مددجویان مجری طرح های خودکفایی تحت حمایت کمیته امداد در جهت اقتصاد مقاومتی می توانند نقش آفرینی و تولید محصول داشته باشند که بازارشناسی محصولات مددجویان نیز در همین راستا تدوین شده است.
  وی با بیان اینکه امسال بین 100 تا 110 خانواده خودکفا و از چرخه حمایتی امداد خارج می شوند بطوری که تاکنون برخی از استان ها جشن خودکفایی و توانمند سازی مددجویان را برگزار کرده اند، تاکید کرد: این نهاد سال آینده اشتغال خانواده ها را با سرعت بیشتری پیگیری می کند و با برنامه ریزی هایی که دارد به سمت اشتغال های پایدار حرکت خواهد کرد و بازاریابی و فروش محصولات را با جدیت بیشتری پیگیری می کند.
  رزمجو گفت: توان سنجی و استعدادیابی خانواده ها، نیازسنجی و شغل یابی، آموزش مهارتهای فنی و حرفه ای قبل از ورود به بازار کار و پرداخت تسهیلات به مددجویان، کمک به تامین تجهیزات و تهیه مواد اولیه برای اجرای طرح ها و همچنین کمک به بازاریابی و فروش محصولات مددجویان از جمله فعالیت هایی است که کمیته امداد برای توانمند سازی مددجویان انجام می دهد.
  همچنین براساس این گزارش اکنون کمیته امداد به طورمشخص دو محصول فرش و صنایع دستی تولیدی مددجویان را به طورمستقیم خریداری می کند.
  سال گذشته کمیته امداد220هزارمتر فرش به مبلغ 250 میلیارد تومان از 67هزار بافنده تحت حمایت خریداری کرده است.همچنین مددجویان می توانند تولیداتشان را در بازار آزاد به فروش برسانند.
  اجتمام**3377** 1724

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :بازاریابی