اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۲۹ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۹
  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در بوشهر:

  صنایع کوچک و خرد در روستاهای کشور راه‌اندازی می‌شود

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: صنایع کوچک و خرد با پرداخت تسهیلات کم‌بهره به روستائیان در حوزه‌های مختلف تولیدی، فرآوری، خدماتی و پشتیبانی راه‌اندازی می‌شود.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، اصغر نورالله‌زاده صبح امروز در نشست با استاندار بوشهر با بیان اینکه استان بوشهر دارای ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فراوانی در توسعه کسب و کار است اظهار داشت: فضای کسب و کار در استان‌های مختلف کشور با توجه به قابلیت‌های هر استان توسعه می‌یابد که در این راستا استان بوشهردارای ظرفیت‌های فراوانی است.

  وی با بیان اینکه استان بوشهر ظرفیت تبدیل قطب نخست فضای کسب و کار خرد در کشور دارد گفت: استان بوشهر هر چند دارای صنایع و شرکت‌های مهمی است ولی این حوزه در زندگی مردم تاثیر چندانی نداشته که باید از این ظرفیت‌ها برای بهره‌مندی بیشتر مردم استفاده کرد.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با تاکید بر راه‌اندازی شبکه پخش و توزیع برندهای ملی در تولیدات گوناگون گفت: استان ساحلی بوشهر دارای مناطق مهم در راستای جذب گردشگر دارد که باید از این ظرفیت در ایجاد شبکه توزیع و پخش کالاهای تولیدی به ویژه پوشاک، صنایع دستی و دیگر فرآورده‌ها و تولیدات بهره جست.

  نورالله‌زاده با اشاره به راه‌اندازی شهرک فناوری اطلاعات در کردستان گفت: این استان دارای ظرفیت مهمی در حوزه IT به‌ویژه نیروی انسانی متخصص است که از این قابلیت برای راه‌اندازی شهرک فناوری اطلاعات در راستای اشتغال جوانان بهره برده می‌شود.

  وی با اشاره به اجرای طرح مشاغل خرد در 7 استان کشور افزود: با مشارکت سازمان یونیدو کسب و کار خرد و رونق تولید در دستور کار است به‌گونه‌ای که اعتبارات و تسهیلات ویژه‌ای در اختیار روستائیان و مناطق محروم دراین راستا قرار داده می‌شود.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از اجرای طرح تکاپو در کشور خبرداد و گفت: با انعقاد تفاهم‌نامه با سازمان بین‌المللی یونیدو در راستای حمایت از ایجاد مشاغل خرد و کوچک طرح تکاپو در کشور اجرایی می‌شود.

  نورالله‌زاده بازاریابی، فروش محصول و برندسازی را از محورهای مهم  حمایتی صندوق کارآفرینی امید دانست و گفت: این صندوق آمادگی حمایت مالی از حضور متخصصان و فارغ‌التحصیلان در اجرای طرح کسب و کار خرد دارد که دراین راستا دوره‌های آموزش در زمینه‌های مختلف ارائه می‌کند.

  وی تاکید کرد: صندوق کارآفرینی امید با شناسایی محصولاتی که بازار خوبی در کشور دارند با بهره جستن از ظرفیت‌های مناطق مختلف امکان رونق کسب و کار را فراهم می‌کند.

  مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید از پرداخت تسهیلات کم‌بهره‌ای 4 درصدی خبرداد و گفت: صنایع کوچک و خرد با پرداخت تسهیلات کم‌بهره به روستائیان در حوزه‌های مختلف تولیدی، فرآوری، خدماتی و پشتیبانی راه‌اندازی می‌شود.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی