اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۲۲ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۹
  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس:

  50 درصد تسهیلات صندوق کارآفرینی امید در دشتی پرداخت شد

  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: از 20 میلیارد ریالی تسهیلات تخصیصی برای اجرای طرح‌های کسب و کار و مشاغل کوچک در دشتی تاکنن 50 درصد آن پرداخت شده است.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرگزاری تسنیم از دشتی، حجت‌الاسلام سید محمد مهدی  پورفاطمی ظهر امروز در نشست با مسئولان صندوق کارآفرینی امید در دشتی با بیان اینکه این صندوق نقش مهمی در ایجاد کسب و کارهای کوچک و مشاغل خرد دارد اظهار داشت: صندوق یاد شده نقش مهمی در تامین فضای اشتغال در روستاها دارد که دراین حوزه طرح‌های مهمی در استان‌ها اجرا کرده است.

  وی با بیان اینکه طرح بزرگ صنعتی نقشی در رونق مناطق ندارد گفت: این طرح‌ها بیشتر در اقتصاد ملی نقش آفرینی می‌کند که در این راستا پارس جنوبی موید این ادعاست.

  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان دشتی دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه روستایی و شهری دارد افزود: این شهرستان علاوه بر ظرفیت کشاورزی محصولات خارج فصل گوجه فرنگی در حوزه تولیدات صنعت دستی و فعالیت‌های پشتیبانی دارای ظرفیت‌هایی است که با راه‌اندازی شرکت‌‎های کارآفرین ضمن اینکه شغل روستائیان را تامین می‌کند اقتصاد منطقه را متحول و رضایت بخش می‌کند.

  پورفاطمی با اشاره به اینکه صندوق کارآفرینی امید امسال 20 میلیارد ریال تسهیلات برای دشتی تخصیص داده افزود: در 8 ماه امسال 50 درصد آن پرداخت شده که با ارائه طرح‌های کسب و کار خرد مابقی تسهیلات هم در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

  وی با اشاره به اینکه کنار پیوندی یکی دیگر از ظرفیت‌های دشتی دانست و بیان کرد: یکی ازمزیت‌های بزرگ کشاورزی واقتصادی استان بوشهرتولید محصول کنارپیوندی است.

  نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیش از10 هزاراصله کنارپیوندی درشهرستان دشتی وجود دارد گفت: سالانه بیش از200 تن محصول برداشت وروانه بازار مصرف می‌شود.

  پورفاطمی افزایش 10 برابری تولید کنار پیوندی را مورد اشاره قرار دادد و گفت:  با حمایت مالی، ترویح و آموزش تولید کنارپیوندی بیش از10 برابرتولید فعلی افزایش می‌یابد.

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی