اخبار تازه

پربازدید ها

  کد خبر ۷۲۱ انتشار : ۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۱۹

  هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف پایان یافت

  تهران-ایرنا-هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با داوری چهار تیم در بخش ایده های نوآورانه و چهار تیم در بخش کسب و کارهای نوپا به کار خود پایان داد.

  به گزارش پایگاه خبری استارتاپ های ایران به نقل از خبرنگارعلمی ایرنا، رییس کمیته برگزاری این جشنواره روز سه شنبه در آئین اختتامیه افزود:هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف با هدف ترویج فرهنگ کارآفرینی در کشور برگزار شده و در این جشنواره سعی شده دانشجویان و افرادی که صاحب ایده هستند بدانند که چطور ایده خود را پرورش دهند و چطور کسب و کار خود را راه اندازی کنند.
  محمد تاج میر رایاحی با اشاره به اینکه این جشنواره یک جشنواره بومی است، بیان کرد: با فراخوان برگزاری این جشنواره در اردیبهشت ماه سال جاری تا پایان 20 مهرماه سال جاری 212 طرح به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و مورد ارزیابی اولیه قرار گرفت و از بین این طرح ها 122 طرح به مرحله دوم راه یافتند.
  وی ادامه داد: بعد از داوری مرحله دوم از بین این طرح ها 52 طرح در بخش ایده های نوآورانه و کسب و کارهای نوپا به داوری مرحله سوم راه پیدا کردند .
  ریاحی افزود: در این مرحله تیم های انتخاب شده موظف بودند که در حضور داوران که طیف گسترده ای از سرمایه گذاران و اساتید دانشگاه بودند طرح های خود را ارائه دهند و از بین 52 طرح هشت تیم انتخاب شد.
  وی گفت: امروز نیز در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف، چهار طرح نوآورانه از قبیل شبکه خانوادگی بادوام، نرم افزار توگدر ، tOGTHER و دستگاه نوار قلب تک کاناله و ماده شیمیایی زینک دی الکیل دی تیو فسفات (ZDDP) و چهار کسب و کار در زمینه موتور سیکلت پمپ آب رسان، پلت فرم تبلیغاتی تپسل و پایگاه داده ای بکتوری و پلتفورم لحظه نگار از جمله کسب و کارهای نوپایی بوده که در این جشنواره مورد داوری قرار گرفته است. همچنین در این مراسم از 26 داور 12 استاد و 10 منتور با اهدای لوح تقدیر شد.
  علمی**9340**1540**1440

  این سایت صرفا مطالب مرتبط با کارآفرینی را جمع آوری نموده و به هیچ وجه در پی تایید و یا رد محتوای آنها نیست.
  برچسب ها :کارآفرینی